مسئول کانون امام علی (ع) سمیرم خبر داد؛

حضور ۴۰۰ نفر در کلاس های اوقات فراغت

سعید رشیدی از حضور ۴۰۰ دختر و پسر در کلاس های اوقات فراغت تابستان ۹۶ در کانون فرهنگی قرآنی امام علی (ع) سمیرم خبر داد.

مسئول کانون فرهنگی تربیتی امام علی (ع) سمیرم در گفت و گو با خبرنگار سمنا از کلاس های تابستانه این کانون در راستای غنی سازی اوقات فراغت خبر داد و افزود:  کلاس های قرآنی این کانون در رشته های حفظ، قرائت، روخوانی و روانخوانی، تفسیر و قصه های قرآنی ویژه دانش آموزان پسر در حال برگزاری است.

سعید رشیدی اظهار کرد: در تابستان ۹۶ کلاس های زبان انگلیسی مجیک تایم و لتس گو مقاطع مختلف تحصیلی، کلاس های مداحی مجریگری و سخنوری در تمامی سطح ها، کلاس تقویت حافظه و مهارت های یادگیری در مقاطع ابتدایی و متوسطه از دیگر کلاس های طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی تربیتی امام علی (ع) است.

وی فعالیت ورزشی این کانون را در قالب برگزاری کلاس های ورزشی در رشته های تنیس روی میز، شطرنج، ورزش های بومی و محلی، فوتسال و والیبال نام برد و گفت: برگزاری کلاس های ورزشی، فرهنگی، مذهبی و هنری در جهت کشف استعداد های دانش آموزان و شکوفایی آن انجام می شود.

رشیدی گفت: برنامه ها و کارگاههای آموزشی فوق برنامه در زمینه مهارتهای زندگی، اخلاق اسلامی، آموزه های قرآنی و اعتقادی، تصحیح نماز و وضو در حال برگزاری است.

وی از حضور گروهی دانش آموزان این کانون در مراسم ها و مناسبت های مختلف سخن گفت و افزود: برگزاری همایش ها، اردوها و مسابقات فرهنگی، مذهبی و هنری همواره از اولویت های این کانون است.

مسئول کانون فرهنگی قرآنی امام علی (ع) سمیرم خاطرنشان کرد: ایجاد محیطی پرنشاط و شاداب برای نوجوانان و جوانان و ایجاد روابط گرم و صمیمی در فضاهای آموزشی از افتخارات برنامه های طرح اوقات فراغت تابستانه است.

وی اعضای کانون را بالغ بر ۱۰۰ دانش آموز پسر و بیش از ۳۰۰ خانم در گروه های دانش آموز، دانشجو، دختران در آستانه ازدواج و زنان سرپرست خانواده نام برد و گفت: کلاس ها در و نوبت خواهران و برادران به ترتیب از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ و ۱۴ الی ۲۰ در حال برگزاری است.

وی با اشاره به توجه این کانون به کودکان تحت حمایت کمیته امداد برای حضور فعال و پررنگ در جامعه و کار اظهار کرد: تمام کلاس ها و برنامه ها برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد رایگان است.

انتهای پیام/

  1. سارا گفت:

    سلام
    آقای رشیدی معاون قسمت برادران هستند. مدیر کانون خانم منصورزاده هستند.

Go to TOP