امام جمعه سمیرم:

دولت کابینه ای جوان، متخصص و کارآمد انتخاب کند

حجت الاسلام حسین رجائی پور گفت: دولت باید برای انتخاب کابینه ای جوان، متخصص و کارآمدتر از ۴ سال گذشته گام بردارد.

به گزارش خبرنگار سمنا، امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه سمیرم با اشاره به مراسم تنفیذ حکم رئیس جمهور توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: این تنفیذ طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی و برای مشروعیت بخشیدن انجام شد.

حجت الاسلام حسین رجائی پور نشست گرم تنفیذ و همزمان با دهه کرامت را به فال نیک خواند و گفت: مقام معظم رهبری پرداخت به معیشت و مشکلات اقتصادی مردم، تعامل با دنیا در حد مطلوب و ایستادگی و مقابله در برابر استکبار و زورگویان و قانون شکنان را از وظایف اصلی دولت خواندند.

وی با اشاره به ۱۰ توصیه مقام معظم رهبری به دولت خاطرنشان کرد: باتوجه به مشکلات اصلی مردم همچون گرانی، تورم، بیکاری امیدواریم دولت با اولویت بندی مناسب بتواند در چهارسال آینده به خوبی انجام وظیفه کند.

حجت الاسلام رجایی پور گفت: دولت باید قدرشناس نیروهای انقلابی باشد زیرا که در هنگام مشکلات و دشواری های کشور این نیروها به میدان آمده و ایستاده اند.
وی افزود: دولت باید بدور از تنش و در راستای ایجاد و افزایش وحدت گام برداشته و در برابر انتقادات برافروخته نشود.

خطیب نماز جمعه سمیرم دشمن شناسی را از مهمترین ویژگی های مورد نیاز دولت خواند و تصریح کرد: نباید در برابر دشمن کوتاه آمد و اجازه گستاخی را باید از دشمنان گرفت.

وی پایبندی به قانون اساسی، حفاظت از امنیت کشور، دفاع از حقوق ملت و ایستادگی در برابر متجاوزان و مستکبران و اجرای عدالت در تمام زمینه ها برای حل مشکلات مردم را از وظایف دولت دانست.

امام جمعه سمیرم گفت: اگر دولت در انجام وظیفه خود به خوبی عمل کند شاهد خواهیم بود که بزودی جادوی بیکاری و گرانی از بین خواهد رفت و رفاه و آسایش برای مردم به ارمغان خواهد آمد.

وی اذعان کرد: از دولت جدید انتظار می رود برای ایجاد کابینه ای متخصص، جوان و کارآمد گام بردارد تا شتاب پیشرفت و اعتلای کشور افزایش یابد.

انتهای پیام/

Go to TOP