اپل واچ ۳ همراه با آیفون ۸ معرفی می‌شود؟

با موفقیت‌هایی که ساعت‌های هوشمند اپل در فروش کسب کرده اند، انتظار می‌رود این شرکت نسل سوم آن را در آینده نزدیک معرفی کند.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ اپل با عرضه ساعت های هوشمند خود توانست بازار را قبضه کند. به طوری که این ساعت‌ها در اولین سال عرضه، به عنوان محبوب ترین ساعت جهان انتخاب شدند.

شرکت Quanta Computer که دو ساعت موجود اپل در بازار را تولید کرده، مدعی شده است که اپل از ساعت های خود درآمد بیشتری کسب می کند و قطعا سری سوم اپل واچ عرضه خواهد. همچنین این شرکت تولیدکننده می‌گوید فروش اپل واچ ۲ بیش از سری اول آن بوده و پیش بینی می شود سری سوم آن رکورد دو محصول قبل را بشکند.

شرکت Quanta Computer می گوید به دلیل سودآوری ساعت های هوشمند اپل، این شرکت از تولید نسل سوم اپل واچ منصرف نخواهد شد و احتمالا با معرفی آیفون ۸، اپل واچ ۳ نیز عرضه خواهد شد.

اپل واچ محبوب ترین ساعت هوشمند موجود در بازار است و توانسته با فروش ۱۲ میلیون دستگاه در سال گذشته، ۴۹ درصد از بازار را در اختیار بگیرد. همچنین مدیر عامل اپل در جلسه ای که با سهامداران این شرکت داشت اعلام کرد که فروش اپل واچ نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

در نتیجه عرضه اپل واچ ۳ منطقی به نظر می رسد اما در حال حاضر هیچ اطلاعی از مشخصات سخت افزاری و قیمت آن در دست نیست.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP