امام جمعه سمیرم:

حمایت از سازمان منافقین ننگی برای فرانسه و غرب است

حجت الاسلام رجائی پور با اشاره به جنایات و ترورهای سازمان منافقین، حمایت پاریس از آنان را ننگی برای غرب و فرانسه خواند.

به گزارش خبرنگار سمنا، امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم تاسیس شورای نگهبان در ابتدای انقلاب توسط امام (ره) را برای نظارت بر انتخابات و قانون گذاری ها دانست و گفت: شورای نگهبان اولین نهاد نظارتی تشکیل شده انقلابی بود.

حجت الاسلام حسین رجائی پور نظارت بر قوانین و مصوبات مجلس، نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و همه پرسی ها و تفسیر قانون اساسی را بر عهده شورای نگهبان دانست.

وی با اشاره به فعالیت خوب شورای نگهبان از ابتدای انقلاب تا کنون افزود: با توجه به وابستگی این نهاد به مقام معظم رهبری و انقلابی بودن آن شاهدیم که همواره مورد هجمه برخی حزب های داخلی و دشمنان خارجی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

خطیب نماز جمعه سمیرم آزاد سازی شهر موصل را حاصل نقش آفرینی مرجعیت عالیقدر، آیت الله سیستانی، بسیج مردمی عراق و سپاه قدس دانست و گفت: آزادسازی دومین شهر بزرگ عراق یک پیروزی ارزشمند و بیاد ماندنی خواهد بود.

وی با اشاره به هفته بهزیستی از فعالیت خوب این نهاد در شهرستان سمیرم تقدیر کرد و خاطر نشان کرد: توانبخشی، امور اجتماعی، حوزه پیشگیری و مشارکت مردمی چهار حوزه فعالیت این نهاد است.

حجت الاسلام رجائی پور نشست سالانه منافقین در پاریس را ننگی برای فرانسه و غرب عنوان کرد و اظهار کرد: ترور هزاران مرد و زن بی گناه و شخصیت هایی همچون شهید بهشتی، شهید رجائی و شهید باهنر چهره واقعی و منفور این سازمان به زوال رسیده را بر همگان روشن ساخته است.

وی تصریح کرد: امروز از سازمان منافقین چیزی جز اسم باقی نمانده و بزودی امیدواریم شاهد نابودی تمام تروریست ها و دشمنان داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

انتهای پیام/

Go to TOP