امام جمعه موقت سمیرم:

به جای امید به غرب باید به جوانان تکیه کرد

حجت الاسلام سجاد زینعلی امیدواری به غرب را اشتباه دانست و راه حل مشکل کشور را در گرو تکیه بر توان داخلی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار سمنا، امام جمعه موقت سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با اشاره به ۲۱ تیرماه اظهار کرد: عفاف و حجاب یکی از اصلی ترین و مهمترین امور جامعه به شمار می رود.

حجت الاسلام سجاد زینعلی گفت: رضاخان به دستور استعمارگران و عده ای روشنفکر نما غرب زده با نام متحد شکل کردن پوشش جامعه اقدام به کشف حجاب و زدودن عفاف از جامعه کرد که در این راه حتی از کشتار نیز استفاده کرد.

وی تبعیت از غرب و غرب زدگی عده ای در زمان رضا خان را موجب ریخته شدن خون هزاران بی گناه عنوان کرد وافزود: کشتار دسته جمعی در مسجد گوهرشاد یک حادثه تلخ بود.

خطیب نماز جمعه سمیرم تصریح کرد: غرب هیچگاه دلسوز نبوده و تنها با مظلوم نمایی برای پیاده سازی افکار و اهداف خود گام برداشته ولی متاسفانه امروز برخی مسئولان چشم امید را از جوانان و نیروی داخلی بسته و به غرب امیدوارند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: هزینه سازش با غرب به مراتب از هزینه نبرد با آن بیشتر بوده و در موضوع برجام دیدیم با انجام کامل تعهدات علاوه بر زیان هایی که به کشور وارد شد امروز قطر تحریم ها بیشتر شده است.

حجت الاسلام زینعلی گفت: باید دولت دوازدهم رویه خود را تغییر داده تا کشور بیش از این دچار آسیب و زیان نشود.

وی اذعان کرد: دشمن امروز برای نابودی ارکان جامعه خانواده را هدف قرار داده و در این هدف کلمه مقدس مادر را هدف اصلی برای به نابودی کشیدن جامعه انتخاب کرده است.

امام جمعه موقت سمیرم افزود: دشمنان امروز به این نتیجه رسیدن که با لجن مال کردن کلمه مقدس مادر  جامعه به سوی هرزگی و زوال خواهد رفت که در این امروز برای دختران جامعه ما برنامه ریزی کاملی انجام داده اند.

وی کمرنگ شدن امر به معروف و نهی از منکر را از دلایل افزایش بی حجابی و بدحجابی درجامعه عنوان کرد و گفت: آتش به اختیار همان ترجمه شده امر به معروف و نهی از منکر بوده که نباید در برابر آن بی تفاوت عمل کنیم.

حجت اسلام زینعلی افزود: کمرنگ شدن امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به سوی جامعه مرده پیش خواهد برد و باید امروز همه خود را در برابر این فریضه واجب مسئول و موظف بدانیم.

انتهای پیام/

Go to TOP