رئیس سازمان تبلیغات سمیرم:

تبلیغات در راس همه امور است

حجت الاسلام آقائی تبلیغات را در راس همه امور و نجات بخش عرصه های مختلف دانست.

حجت الاسلام میثم آقائی در گفت و گو با خبرنگار سمنا با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: به فرموده امام خمینی (ره) مسئله تبلیغات یک امر مهمی است که می‌شود گفت در دنیا در رأس همه امور قرارگرفته و می‌توان گفت دنیا بر دوش تبلیغات است.

وی افزود: نگاه آینده نگر و دقیق امام در سال ۱۳۶۰ باعث ایجاد مرکزی شد که امروز به‌عنوان سازمان  تبلیغات اسلامی در حال ارائه فعالیت بوده و با عنایت ابتدایی امام شروع شد که تحت ولایت مقام معظم رهبری به کار خود ادامه داد.

حجت الاسلام آقائی تصریح کرد: نگاه امام به این موضوع و تأکید ایشان مبنی بر، در رأس همه امور بودن تبلیغات حاکی از خطیر بودن این مسئولیت دارد.

وی خاطر نشان کرد: شاید امروز به تبلیغات و تأثیر آن کمتر توجه داشته باشیم اما جالب است بدانیم که امروزه بیشتر از ارزش خود کالا برای آن هزینه تبلیغاتی می‌کنند و تمام هزینه‌های تبلیغاتی را سرمایه می‌دانند نه هزینه.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم تبلیغات را نجات بخش یک عرصه نابود شده  دانست و گفت: تبلیغات امروزه به‌عنوان یک‌رشته کاملاً علمی و دانشگاهی شناخته می‌شود واین نکات باعث شده که سراسر دنیا برای امر تبلیغات موقعیت مناسبی در نظر بگیرند.

وی اذعان کرد: در عرصه مذهبی نیز باید توجه داشته باشیم که بسیار بیشتر از مسلمانان، مسیحیت و یهودیت است که سال‌ها در این راه هزینه کرده و بی‌شک به نتایجی نیز رسیده است.

حجت الاسلام آقائی افزود: اداره تبلیغات اسلامی که به‌صورت ویژه در امر تبلیغات مذهبی در حال خدمت است توانسته در سال‌های گذشته و تا کنون پرونده مورد قبولی از خود ارائه دهد و تاییدیه مقام معظم رهبری را کسب کند.

وی گفت: البته بی‌شک این سازمان انقلابی با محتوا سازی علمای حوزه و  زحمات روحانیون عزیز درراه زمینه‌سازی ظهور و ترویج معارف ناب اهل‌بیت راهی طولانی خواهد داشت که با عنایت امام عصر ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

Go to TOP