نماینده مردم سمیرم:

اقدام سپاه اقتدار ایران را نشان داد/ تروریست‌ها در صورت تکرار گستاخی سیلی محکم‌تری خواهند خورد

سلیمی حمله موشکی سپاه در قلب استراتژیک تروریست‌ها را نشان از اقتدار ایران دانست.

به گزارش خبرنگار سمنا، نماینده مردم سمیرم در مجلس اظهار کرد: تروریست‌ها باید بدانند در صورت تکرار این گستاخی‌ها سیلی محکم‌تری را از ایران خواهند خورد.

اصغر سلیمی گفت: حمله‌های تروریستی در برابر مردم بی‌گناه و بی‌دفاع در مجلس و حرم امام (ره) نشان از ضعف داعش داشته و پاسخ سپاه اقتدار ایران را به رخ مستکبران کشاند.

وی افزود: توانایی بالای موشکی و امکان انهدام اهدافی در عمق استراتژیک تروریست‌ها صدها کیلومتر دورتر از مرزهایمان نشان‌دهنده اقتدار و قدرت نظامی ایران است.

سلیمی تصریح کرد: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش موردحمایت تمام جناح‌های نظام بوده و امروز این اقتدار به مستکبران فهماند که قدرت موشکی ایران به‌هیچ‌وجه قابل‌مذاکره نبوده و نخواهد بود.

وی این اقتدار را حاصل تلاش نیروهای متعهد و بومی ایرانی دانست و اذعان کرد: حمله موشکی سپاه حیثیت و امنیت ملی را افزایش داده و به آمریکایی‌ها نشان داد که تحریم موشکی ایران در برابر عزم ایرانی زانوزده و هیچ تأثیری نداشته است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اقدام اخیر سپاه و نابودی مواضع داعش در صدها کیلومتر دورتر از مرزهای ایران نشان داد هرگونه ایجاد ناامنی در ایران توسط مثلث عربی، عبری، غربی همراه با پاسخی کوبنده خواهد بود.

وی گفت: استکبار امروز باید بداند که ایران همچون برخی کشورها در برابر آن‌ها نخواهد بود و در برابر تمامیت ارضی و امنیت داخلی خود بااقتدار دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP