امام جمعه سمیرم:

عدم توجه به کشاورزان به کشور لطمه خواهد زد

حجت الاسلام رجائی پور گفت: بی توجهی به کشاورزان و کشاورزی با توجه به وضعیت جامعه به کشور لطمه خواهد زد.

به گزارش خبرنگار سمنا، نماز جمعه امروز مصادف با سالروز شهادت امیرالمومنین (ع) با حضور پرشور مردم متدین شهرستان سمیرم در مصلی نماز جمعه به امامت حجت الاسلام حسین رجائی پور برگزار شد.

امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به ۲۷ خردادماه و روز تشکیل جهاد کشاورزی به خدمات جهاد سازندگی در ایام جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: همواره شاهد فعالیت های جهاد از ابتدای انقلاب تا کنون بوده ایم.

حجت الاسلام حسین رجائی پور با اشاره به تلفیق جهاد سازندگی و حضور آن به عنوان جهاد کشاورزی تصریح کرد: فعالیت های اقتصادی این ارگان انقلاب اسلامی همواره در اقتصاد کشور نقش بسزایی را ایفا کرده است.

وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: اگر از اقتصاد مقاومتی فاصله بگیریم بدون شک به دشمنان وابسته خواهیم شد و امیدواریم مسئولان جهاد کشاورزی به این موضوع بیشتر از گذشته اهمیت دهند.

حجت الاسلام رجائی پور سمیرم را قطب کشاورزی خواند و اذعان کرد: متاسفانه کشاورزان سمیرم شاهد بی مهری هایی بوده و امیدواریم در آینده دولتمردان و مسئولان استانی و کشوری جهاد کشاورزی با اهمیت دادن به تلاش کشاورزان این قشر را بیش از پیش دریابند.

وی افزود: با توجه به رکود، تورم و گرانی جامعه اگر به کشاورزان و کشاورزی کشور توجه لازم را نداشته باشیم بدون شک لطمه خواهیم خورد.

خطیب نماز جمعه سمیرم در قسمت دیگر خطبه های خود با اشاره به سابقه تحریم های ظالمانه دولت آمریکا علیه ملت مظلوم ایران تصریح کرد: تصویب تحریم ها علیه ایران روزانه انجام می شود که به تازگی شاهد تصویب تحریم های سنگین در سنا امریکا بودیم.

وی وضع تحریم علیه ملت ایران را راهی برای راضی نگه داشتن دشمنان ایران دانست و گفت: همواره شاهدیم که هرگاه در کشور خود به مشکلی برخورد کرده اند چنین اقداماتی را انجام می دهند.

امام جمعه سمیرم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مشکل اصلی امریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و بهانه های هسته و موشکی یک عوام فریبی بوده که نباید دولتمردان ما مغلوب این حیله های دشمن شوند.

انتهای پیام/

Go to TOP