- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

امام (ره) یک دشمن شناس کامل بود

به گزارش خبرنگار سمنا، مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و مردم شهرستان سمیرم در جوار امامزاده ابراهیم (ع) و گلزار شهدای سمیرم برگزار شد.

امام جمعه سمیرم در این مراسم اظهار کرد: امام خمینی به حق معمار کبیر انقلاب اسلامی بود که با رای ۹۸ درصدی این ملت بنا شد و چنین استوارانه امروزه قدرت های بزرگ دنیا را به زانو در آورده است.

حجت الاسلام حسین رجائی پور با اشاره به شخصیت علمی امام خمینی (ره) گفت: ایشان در تمام زمینه شخصیتی منحصر بفرد و همراه با ایمان و عزمی راسخ بود.

وی افزود: بنیان گذار انقلاب اسلامی در زمینه سیاسی فردی همراه با ایمان راسخ و رهبری مقبول برای عموم مردم بود که انقلاب ایران را یک انقلاب اسلامی رقم زد.

حجت الاسلام رجائی پور با اشاره به آزاد سازی خرمشهر خاطرنشان کرد: در زمان این رویداد هر قسمت این آزاد سازی را از آن خود می دانست اما امام فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد و این نیروها وسیله آزاد سازی خرمشهر بودند تا در سیاست شاهد ایمان ایشان باشیم.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) حتی پس از شهادت فرزند بزرگوارشان و ۷۲ یار انقلاب در حادثه تروریستی ذره ای نهراسید و با ایمان به خدا فرمود آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد.

امام جمعه سمیرم امام را دشمن شناسی کامل عنوان کرد و گفت: این دشمن شناسی امام (ره) بود که در برابر ابرقدرت ها محکم ایستاد و پیش بینی های وی پیرامون شوروی و صدام به حقیقت پیوست.

وی افزود: امروز مسئولان ما باید آگاه باشند که آمریکائی ها در کل تاریخ خود هیچگاه به تعهدات خود عمل نکرده و اعتماد به کشوری که امام آنان را شیطان بزرگ خوانده غلط است.

حجت الاسلام رجائی پور اذعان کرد: همواره شاهدیم که هرگاه در برابر دشمنان ایستاده ایم آنان مجبور به عقب نشینی شده اند و هرگاه که ذره ای عقب ایستاده ایم دشمنان گستاخانه جلو آماده اند.

انتهای پیام/