آیا برنامه پاسخ به سوالات جوانان آقای روحانی پخش می‌شود؟

سازمان صدا و سیما زمان های جدیدی را با اعلام نماینده روحانی مبنی بر فشردگی برنامه هایش برای ضبط برنامه پاسخ به سوالات جوانان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار سمنا،بر اساس قرعه کشی ضبط و پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، ساعت ضبط برنامه پاسخ به سوالات جوانان شبکه سه آقای روحانی ساعت ۸ صبح روز ۱۸ اردیبهشت ماه تعیین شده بود. اما با اعلام نماینده ایشان مبنی بر فشردگی برنامه هایشان، سازمان صدا و سیما زمان های جدیدی را به شرح ذیل به ستاد آقای روحانی اعلام کرد:
از ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب
تاریخ ۲۳ اردیبهشت از ساعت ۱۴ تا ۸ شب
تاریخ ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب
تاریخ ۲۵ اردیبهشت از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب
گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان حاکیست ، ستاد آقای روحانی مجددا با اعلام این موضوع که برنامه های ایشان فشرده است هیچ کدام از زمان های بالا را هم مناسب نمی دانند.
پس از آن از آنجا که تصمیم صدا و سیما همکاری کامل برای انجام این امر بوده، زمان های جدیدی برای ضبط این برنامه آقای روحانی را اعلام میکند و در نهایت با توجه به اینکه زمان پخش برنامه پاسخ به سوالات جوانان آقای روحانی ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه روز ۲۷ اردیبهشت است، این سازمان اعلام می کند تمامی ساعات روز ۲۶ اردیبهشت و حتی بامداد روز ۲۷ اردیبهشت یعنی همان روز پخش برنامه آماده است این برنامه را ضبط نماید. اما بر اساس اخبار رسیده ،تاکنون ستاد آقای روحانی پاسخی به این پیشنهادات صدا و سیما نداده است.
انتهای پیام/خبرنگار حوزه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان
Go to TOP