وضعیت نیمکت تیم های لیگ برتری فوتبال تا این لحظه

نقل و انتقالات در بخش سرمربیان و کادر فنی تیم های فوتبال لیگ برتر همانند بازیکنان داغ است و در صدر اخبار ورزشی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سمنا، بهتر است بدانیم روز گذشته تکلیف نیمکت سه تیم لیگ برتری دیگر نیز مشخص شد تا در روزهای تعطیلی فوتبال، سرمربیان این تیم ها با خیال راحت به پیاده کردن برنامه های خود بپردازند.
 پیکان، سایپا و صنعت نفت آبادان سه تیمی هستند که با انتخاب سرمربیان جدید می توانند فعالیت خود را برای فصل هفدهم آغاز کنند.
در این میان هم تیم های پرسپولیس، استقلال، گسترش فولاد و سپاهان با سرمربی تیمشان به برنامه های پیش فصل خود می پردازند.
اما جدا از تیم های نامبرده شده هستند تیم هایی که هنوز تکلیف سرمربی آنها مشخص نشده است .دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران، سرمربی ندارند و همین موضوع اوضاع آنها را پیچیده کرده است.
 تیم سیاه جامگان نیز در حال حاضر با حضور میثاقیان روبروست و مدیران این باشگاه در نظر دارند به زودی حضور این مربی را برای فصل آتی قطعی کنند و به توافق برسند.
 پدیده نیز از دیگر تیم های لیگ برتری است که قرارداد مهاجری را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرده است و مشکلی از لحاظ سرمربیگری ندارد.
اما تیم های  فولاد خورستان، استقلال خوزستان و ذوب آهن نیز قراردادهای مربیان خود را پایان یافته می بینند و هنوز مشخص نیست بازهم می توانند با کادرفنی لیگ شانزدهم به کار خود ادامه دهند یاخیر.
البته برای تیم ذوب آهن شنیده می شود قلعه نویی برای هدایت سبز پوشان کاندیدا است و باید منتظر ماند تا دید وضعیت حضور این مربی در این تیم به چه صورت خواهد بود.
با توجه به شرایط موجود دو تیم لیگ برتری تا به اینجا بدون سرمربی هستند و وضعیت تمدید قرارداد چهار سرمربی لیگ برتری در هاله ای ازابهام قرار دارد.
همچنین در فصل هفدهم شاهد جا به جایی بسیار در تیم های لیگ برتری از لحاظ سرمربیگری هستیم.
انتهای پیام/خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان
Go to TOP