امام جمعه سمیرم:

مسئولان در انتخابات باید بی طرف باشند

حجت الاسلام حسین رجایی پور گفت: مسئولان باید با حفظ بی طرفی فضا را برای حضور گسترده ملت در انتخابات آینده فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار سمنا، امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره دیدار هزاران کارگر و کارآفرین کشور با مقام معظم رهبری اظهار کرد: اهمیت وجود کارگر برای کشور غیر قابل چشم پوشی است.

حجت الاسلام حسین رجایی پور افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران حضور آنان در پای صندوق های رای همراه با حضور گسترده ملت را بسیار مهم عنوان کرد.

وی تصریح کرد: حضور پرشور و گسترده ملت در پای صندوق های رای، نظام جمهوری اسلامی را در برابر تهدیداتی همچون جنگ حفظ خواهد کرد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند ملت ایران سایه جنگ را از کشور دور کرده و توافقات برجام کاری برای دفع تهدید انجام نداده است.

حجت الاسلام رجایی پور با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری گفت: نامزدهای انتخاباتی باید در راه خدمت قدم به این میدان بگذارند زیرا که قدرت و ثروت اگر در راه حق نباشد بدون شک باعث فساد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی برنامه ریزی آینده خود را در راستای خدمت به محرومان و اقشار ضعیف قرار دهند و به وعده های انتخاباتی که می دهند باید وفادار باشند.

خطیب نماز جمعه سمیرم افزود: مسئولان در انتخابات وظیفه سنگینی بر دوش داشته و باید با حفظ بی طرفی در آماده سازی فضای انتخاباتی در زمینه های گوناگون تلاش کنند.

وی گفت: مسئولان نباید از هیچ نامزد انتخاباتی حمایت کنند و نهاد های نظارتی، اجرایی، نظامی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی پرشور و گسترده در شهرستان با یکدیگر هماهنگ شوند.

امام جمعه سمیرم خطاب به نامزد های انتخاباتی اظهار کرد: رقابت باید همراه با رفاقت و اخلاق دینی باشد و بهتر است از وظایف خود سخن گفته و از تنش زایی دوری کنند.

وی ملاک انتخابات را رای و حضور ملت دانست و تصریح کرد: فرد پیروز در این انتخابات باید به دور از جناح بندی ها و حزب گرایی با حمایت همه ملت برای نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کند.

انتهای پیام/

Go to TOP