امام جمعه سمیرم:

ولایت محور وحدت اسلامی است

امام جمعه سمیرم گفت: ولایت محور وحدت بوده و دشمنان اسلام تنها با ولایت دشمنی دارند.

به گزارش خبرنگار سمنا، سید حبیب الله موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم با دعوت مردم به پرهیزگاری و تقوای الهی اظهار داشت: ولایت محور وحدت و یکدلی است و باید همه ملت ایران به ولایت فقیه که همان ولایت علی (ع) است توجه داشته باشند.
وی افزود: امام حسین (ع) و یاران راستینش در راه ولایت شهادت را برگزیدند تا ولایت کمرنگ نشود و اکنون لازم است ملت ایران برای حفظ این نعمت الهی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا کشور از گزند دشمنان در امان بماند.
موسوی خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکا و دنیای استکبار با ایران تنها بخاطر انرژی هسته ای نیست بلکه آنان با ولایت فقیه دشمن بوده و بدنبال تفرقه افکنی در کشورهای اسلامی می باشند تا به منافع خود دست یابند.
وی گفت: تنها کشور جمهوری اسلامی ایران است که اخلاق و دین اسلام در آن زنده است و مردم باید دست در دست یکدیگر در حفظ نعمت الهی ولایت متحد باشند تا دشمن بازهم طعم شکست را در برابر ملت ما چشیده و جز خواری چیزی نصیبش نشود.
امام جمعه سمیرم تصریح کرد: همانطور که در برخی کشورهای عربی شاهد اختلاف و تفرقه می باشیم، دشمن در دنیای اسلام بدنبال تفرقه افکنی است تا بتواند بر اتحاد مسلمانان غلبه کرده و به اهداف خود دست یابد و مسلمانا باید بدانند دراسلام تنها یک حزب وجود دارد و آن هم حزب الله می باشد.
وی افزود: در سایه اسلام احزاب مختلف که موجب تفرقه می باشند جایگاهی نداشته و فقط صراط مستقیم در اسلام بوده و در قرآن دو حزب داریم که یکی حزب الله و دیگری حزب شیطان است.
*حزب الله در برابر تفرقه افکنان ساکت نخواهد نشست.
موسوی بیان کرد: بین دولت و رهبری هیچ اختلافی نیست و این توطئه دشمن است تا با فریب مردم بتواند به خواسته های خود دست یابد که مردم هوشیار و بیدار ما نخواهند گذاشت چنین اتفاقی رخ دهد.
وی گفت: هر فرد یا گروهی بخواهد به کشور ، استان و یا شهر ما ضرری بزند ما ساکت نخواهیم نشست و آگاه باشد جوانان مومن و ولایت مدار در برابر هر تزویر و نفاغی ایستادگی خواهند کرد.
امام جمعه سمیرم افزود: شهدا و جانبازان این کشور مایه افتخار و سربلندی کشورمان بوده که از جان خود برای اسلام و میهن ما گذشتند و برخی بدانند که ملت بیدار و ولایت مدار ما شعار مرگ بر آمریکا را هیچگاه از یاد نخواهند برد.
به گزارش سمنا،  نمازگزاران در نماز جمعه این هفته شعار هایی همچون “مرگ بر آمریکا” و “حزب الله می میرد، ذلت نمی پذیرد” را سر داده و با تکبیر از سخنان امام جمعه شهر سمیرم حمایت کردند و بسیجیان شهر سمیرم با بیانیه ای هرگونه تفرقه افکنی را محکوم کردند.

Go to TOP