فرمانده ناحیه سمیرم:

پاسداران درس از عاشورا گرفته اند

جواد فصیحی گفت: نامگذاری میلاد سالار شهدا به نام روز پاسدار نشان از درس گرفتن از عاشورا دارد.

فرمانده ناحیه سمیرم در گفت و گو با خبرنگار سمنا با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: کارنامه پرافتخار انقلاب اسلامی یادآور رشادت ، ایثار و از خودگذشتگی های پاسداران حضرت روح الله بوده که قدم در راه پاسدار بزرگ اسلام، امام حسین (ع) گذاشتند.

جواد فصیحی افزود: از طلوع انقلاب اسلامی تا کنون پاسداران رسالت خطیر دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب، صیانت از استقلال و تمامیت ارضی کشور، همراهی با سایر نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب کشور را بر دوش گرفته و ذره ای در برابر دشمنان داخلی و خارجی عقب نشینی نکرده اند تا امروز ملت ایران از نعمت بزرگ امنیت و آرامش برخوردار باشند.

وی با اشاره به حضور پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از مرزهای جغرافیایی گفت: سرایندگان سرود مقاومت، بصیرت، مجاهدت و بالندگی امروز در دفاع از حرمین به جبهه مقاومت پیوسته و در مقابل مستکبران جهان به خوبی درخشیده اند تا افتخاری دیگر را برای انقلاب اسلامی در برابر جهانیان به ثبت برسانند.

فصیحی افزود: بنیان گذار انقلاب اسلامی در همان روزهای ابتدایی انقلاب اسلامی دستور به تاسیس سپاه پاسداران داد و میلاد سالار شهیدان را روز پاسدار نامید تا نشان دهد آنان درس از مکتب عاشورا آموخته و با فرهنگ ایثار و شهادت از ارزش های اسلام ناب محمدی دفاع خواهند کرد.

وی گفت: سرافرازی پاسداران انقلاب در میدان های پرخطر و پرتهدید نبرد با ضدانقلاب در کردستان در روزهای آغاز استقرار جمهوری اسلامی و سپس هشت سال جنگ تحمیلی استکبار جهانی به وسیله رژیم بعثی عراق را مرهون پیوند عمیق آنان با عاشورا و فرهنگ مقاومت ضد ظلم است.

فرمانده ناحیه سمیرم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ایثارگران و جانبازان صبور، منظومه‌ی از رشادت‌ها و مجاهدت‌هایی هستند که آرمان آنها پاسداری از رسالت حسین بن علی (علیه السلام) و فرهنگ عاشورا در عصر جاهلیت مدرن است.

انتهای پیام/

Go to TOP