امام جمعه سمیرم:

نامزدهای انتخاباتی وعده قابل عمل دهند/ مردم امروز شاهد تورم و گرانی اند

حجت الاسلام حسین رجایی پور گفت: نامزدهای ریاست جمهوری در تبیلغات خود از وعده هایی سخن بگویند که قابل عمل باشد.

به گزارش خبرنگار سمنا، امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: ولادت امام حسین (ع)، سرمشق آزادگی و ایثار و نماد خط سرخ شهادت و نامگذاری این روز به نام روز پاسدار از سوی بنیان گذار انقلاب اسلامی نشان از یکی بودن خط سپاه با سالار شهیدان دارد.

حجت الاسلام حسین رجایی پور افزود: همانگونه که بنیان گذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در چندین سخنرانی خود فرموده اند سپاه همان راه ایثار و شهادت امام حسین (ع) را انتخاب کرده و جمله اگر سپاه نبود کشور هم نبود بیانگر نقش مهم آنان در انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و نامگذاری آن به نام روز جانباز گفت: جانبازان کشور حق بسیاری بر گردن ما و نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و متاسفانه آنگونه که شایسته این عزیزان بوده برای آنان خدمت رسانی نشده است.

حجت الاسلام رجایی پور شهادت فیلسوف بزرگ جهان اسلام، استاد مطهری توسط گروه فرقان را نشان از ناتوانی دشمن در برابر این بزرگ مرد انقلاب دانست و تصریح کرد: نامگذاری این روز به نام روز معلم به درستی انجام شده و نشان از مقام والای معلم دارد.

وی حمله اسرائیل به خاک سوریه را نشان از شکست هم پیمانان آنان یعنی داعش در نبرد با ملت سوریه عنوان کرد و افزود: مستکبران جهان هرگاه شکست نهایی داعش و گروه های تکفیری را مشاهده می کنند با چنین حمله هایی به کمک آنان می آیند.

امام جمعه سمیرم با اشاره به نزدیکی انتخابات گفت: نامزدهای انتخاباتی برای رضایت خداوند گام در این عرصه بگذارند و در این میدان رعایت اخلاق، وعده های قابل عمل و دوری از اسراف را در نظر داشته باشند.

وی افزود: مردم امروز با مشاهده تورم، گرانی و افزایش بیکاری شاهد بدقولی ها و بدعهدی ها بوده اند و باید نامزدها در برابر این مردم که صاحبان اصلی انقلاب و نظام اند وعده ای دهند که قابل عمل باشد.

خطیب نماز جمعه سمیرم مردم را صحنه ساز اصلی انتخابات خواند و گفت: ملت ایران همچون گذشته با حضوری گسترده همراه با بصیرت برای انتخاب فردی اصلح باید گام به میدان گذاشته تا در آینده شاهد رهایی کشورمان از مشکلات اقتصادی و معیشتی باشد.

وی تصریح کرد: عمل به اقتصاد مقاومتی، وحدت کلمه و بصیرت، راهی برای اقتدار بیش از پیش کشور بوده تا همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند بزرگتر از آمریکا هم نتواند هیچ غلطی بکند.

انتهای پیام/

Go to TOP