شرایط حرفه‌ای برای حضور در اردوی تیم ملی وجود ندارد/ مسئولان ورزش اصفهان اصلاً نمی‌دانند سهراب کجاست

ملی‌پوش اصفهانی وزنه‌برداری گفت: با وجود اینکه تنها چند روز تا شروع رقابت‌های قهرمانی آسیا زمان باقی‌مانده اما شرایط حرفه‌ای برای تمرین وجود ندارد و نمی‌توانم با این شرایط تمرین کنم.

به گزارش تیم رصد سمیرم خبر سهراب مرادی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در خصوص عدم حضورش در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری، اظهار داشت: به دلیل فراهم نبودن شرایط حرفه‌ای برای تمرین وزنه‌برداری که قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو شده است، در این اردوها شرکت نکردم.
وی ادامه داد: سال گذشته در اردوهای تیم ملی شرکت می‌کردم اما از ابتدای امسال در این اردوها حاضر نشدم.
مرادی افزود: تیم ملی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که در ترکمنستان برگزار می‌شود آماده می‌کند و با وجود اینکه تنها چند روز تا شروع مسابقات باقی‌مانده، امیدوارم حداقل فدراسیون وزنه‌برداری چاره‌ای بیاندیشد تا بتوانم تیم ملی را در این رقابت‌ها همراهی کنم و برای کشورم افتخاری به ارمغان آورم.
وی بیان کرد: بازگو کردن مشکلات برای تمرین قبل از حضور در مسابقات، بهتر از این است که با این شرایط وارد مسابقات شوم و پس از عدم کسب نتیجه تمام تقصیرها بر گردن خودم بیفتد.
مسئولان تنها زمان عکس گرفتن همراه من بودند
قهرمان وزنه‌برداری المپیک با ابراز گلایه از مسئولان ورزش استان اصفهان، باشگاه ذوب‌آهن و هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان، عنوان کرد: مسئولان ورزش استان تنها زمان عکس گرفتن حضور دارند و بعد از آن حرف‌ها و قول‌هایشان را فراموش می‌کنند و اصلاً نمی‌دانند سهراب کجا هست و چکار می‌کند.
وی ادامه داد: من برای باشگاه ذوب‌آهن تبلیغات زیادی کردم و همه جا لوگوی ذوب‌آهن همراهم بود اما در قبال آن باشگاه ذوب‌آهن آن‌طور که شایسته یک قهرمان المپیکی بود از من تقدیر نکرد و در جشنی که گرفتند همان جایزه‌ای که به کیانوش رستمی داده شد به من هم دادند در صورتی‌که رستمی در شهر خود مسئولان ورزش دارد که بخواهند از او قدردانی کنند.
مرادی اضافه کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان زمان بازگشتم از مسابقات المپیک ریو برای استقبالم به فرودگاه آمد و خودش را معرفی کرد اما رییس‌جمهور و وزیر ورزش و جوانان قبل از حضور در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو به دیدنم در تهران آمدند.

انتهای پیام/

Go to TOP