امام جمعه سمیرم:

شعار سال مبین اولویت کشور است/ لزوم رد صلاحیت گردن کشان در برابر ولایت فقیه

حجت الاسلام حسین رجایی پور گفت: افرادی که در برابر مقام معظم رهبری گردن کشی کرده اند باید رد صلاحیت شوند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر مسئله اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: شعار امسال تکمیل کننده شعار سال گذشته و تبیین اولویت کشور برای دولتمردان و ملت بود.

حجت الاسلام حسین رجایی پور اظهار کرد: شعار سال گذشته اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود که متاسفانه نه اقدامی صورت گرفت و نه عملی، اما امیدواریم تولید و اشتغال امسال در کشور مد نظر دولتمردان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: منظور از تولید و اشتغال در شعار امسال توجه به توان تولید داخلی و ایجاد اشتغال برای نیروی داخلی بوده که در همین راستا باید از قاچاق جلوگیری شده و واردات کالاهای مشابه تولید داخل حرام است.

حجت الاسلام رجایی پور بیان شعار برای هر سال از سوی مقام معظم رهبری را تعیین اولویت کشور دانست و گفت: برای تحقق این شعار باید موانع حادی که وجود دارد توسط دولت و ملت از بین برود.

وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: حرکت در راستای تحقق شعار سال بدون شک اقتصاد کشور را مستحکم و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را بهبود خواهد بخشید.

خطیب نماز جمعه سمیرم با اشاره به ثبت نام شوراهای شهر و ریاست جمهوری افزود: ثبت نام پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در حالی انجام شد که ۷۷۱ نفر در شهرستان ثبت نام کردند.

وی تصریح کرد: اکنون ثبت نام شورای شهر و روستا در مرحله تائید صلاحیت ها قرار داشته و مسئولان مربوطه باید با حفظ آبروی آنان نتایج را به آنان اعلام کنند.

امام جمعه سمیرم با انتقاد از ضعف قانون در ثبت نام ریاست جمهوری گفت: ثبت نام تعداد بالا در حالی که تنها مدرک نیمی از آنان کارت ملی و شناسنامه بوده نشان می دهد که قانون ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری نیازمند بازنگری است.

وی حداقل مشکل ثبت نام ریاست جمهوری را مشخص نبودن سطح سواد دانست و تاکید کرد: ثبت نام افرادی که در برابر منع مقام معظم رهبری گستاخی کرد نشان از گردن کشی آنان در برابر ولایت فقیه داشته و باید چنین افرادی رد صلاحیت شوند.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به تحولات منطقه خاورمیانه تصریح کرد: حمله شیمیایی گروه های تروریستی در سوریه بهانه ای برای مداخله و برهم زدن نظم توسط غربی ها شده است.

انتهای پیام/

Go to TOP