امام جمعه موقت سمیرم:

بیکاری جوانان درد بزرگ خانواده هاست / مردم در انتخابات هوشیار باشند

حجت الاسلام سجاد زینعلی گفت: در انتخابات آینده باید فردی انتخاب شود که بر توان داخلی تکیه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، امام جمعه موقت سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر اظهار کرد: حکومت سراسر عدل امام علی (ع) بهترین الگو برای دولتمردان ماست.

حجت الاسلام سجاد زینعلی با اشاره به وجود بیش از هفت میلیون جوان بیکار در ایران افزود: بیکاری جوانان برای خانواده ها درد آور بوده و مردم از نرخ بالای بیکاری گله مندند.

وی تصریح کرد: نرخ بالای بیکاری در یک دولت اسلامی زیبنده نبوده و دولتمردان باید با تغییر چشم داشت به بیگانگان به نیروهای داخلی و توان جوانان این نظام توجه کنند.

حجت الاسلام زینعلی انتخابات را یک رکن اصلی در نظام مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: مردم صاحبان مظلوم نظامند که متاسفانه امروز حتی با تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استقلال مردم و سیاسیون خواسته هایشان دیده نمی شود.

وی اذعان کرد: مردم باید در انتخابات پیش رو با بصیرت بیشتر وارد صحنه شده و با خدای خود معامله کنند تا فردی انتخاب شود که دلسوز واقعی آنان باشد نه دنباله رو حرف های بیگانگان و دشمنان انقلاب.

امام جمعه موقت سمیرم افزود: مردم باید با حضور حداکثری خود هویت انقلاب اسلامی را تحکیم بخشند و اجازه ندهند فردی که تحت نفوذ و حمایت بیگانگان است انتخاب شود.

وی تصریح کرد: دشمنان امروز شعار قبلی خود یعنی عدم شرکت مردم در انتخابات را حذف کرده و از ملت ما خواستارند به کسی رای دهند که تحت حمایت آنان بوده و زیر سلطه آنان تصمیم می گیرد تا استقلال انقلاب را خدشه دار کنند.

خطیب نماز جمعه سمیرم گفت: مردم باید فردی را در انتخابات آینده حمایت کنند که دنبال کننده خط شهداست و بدون شک افرادی که توسط بیگانگان و رسانه های غربی حمایت می شوند نمی تواند گزینه خوبی باشد.

وی اظهار کرد: مردم ما در انتخابات آینده به دنبال فردی خواهند رفت که با فساد مبارزه کند نه اینکه در دوران او فساد در جامعه به بالاترین حد رسیده باشد و آنان بی تفاوت باشند.

حجت الاسلام زینعلی تصریح کرد: حل مشکل اقتصادی و بیکاری در کشور امروز در گرو انتخاب فردی است که به توان داخلی تکیه داشته و بدون شک فردی که به بیگانگان چشم دوخته نمی تواند خدمت گذار ملت باشد.

انتهای پیام/

Go to TOP