رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سمیرم:

محور سی سخت به پادنای سمیرم مسدود است/ بازگشایی تا پایان فروردین ماه

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سمیرم گفت: با فعالیت های نیرو های راهداری این وحور تا پایان فروردین ماه بازگشایی می شود.

به گزارش تیم رصد سمیرم خبر، علی اکبر آقایی در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان سمیرم تصریح کرد: محور سی سخت به پادنا در شهرستان سمیرم با توجه به بارش های سنگین برف و کولاک با آغاز بارندگی ها مسدود شده و تا زمان برف روبی کامل باز گشایی نمی شود.

وی با اشاره به فعالیت های راهداران در اسفند ماه سال ۹۵ گفت: در اسفند ماه سال گذشته با حضور خودرو های برفروبی سنگین اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان برای بازگشایی این محور ها اقدام کردیم که با توجه به حجم بالای انباشت برف در این منطقه باز گشایی این محور به فروردین ماه سال ۹۶ محول شد.
%image_alt%
وی با اشاره به بازگشایی این محور تا پایان فروردین  ماه سال جاری تصریح کرد: با کم شدن بارش ها و عدم بارش برف در این محور، این محور باز گشایی می شود هرچند بازگشایی به صورت رسمی نخواهد بود و مشکلات ایمنی این جاده به قوت خود باقی خواهد ماند.
%image_alt%
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سمیرم در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: این محور صرفا برای دسترسی های محلی بوده و قول های مساعدی برای تکمیل این پروژه ملی در سال جاری داده شده است.
%image_alt%
وی با اشاره ناایمن بودن این مسیر افزود: این محور با روکش شدن آسفالت متاسفانه بدون امکانات ایمنی از قبیل گارد ریل، تابلو و … بوده و امکان سقوط وسایل نقلیه در پرتگاه ها وجود دارد که همچون سال های قبل منجر به آسیب های جرحی و فوتی می شود.
%image_alt%
آقایی نیاز به گارد ریل، نیوجرسی و علایم راهنمایی و رانندگی را از ابتدایی ترین نیاز های این مسیر دانست و گفت: اجرایی کردن این طرح در حد و توان یک شهرستان نبوده و این طرح باید در غالب طرحی ملی پیگیری شود که قول های مساعدی در این رابطه داده شده است.

انتهای پیام/ایمنا
Go to TOP