رونق تولید داخلی مصیبت بیکاری جوانان را برطرف می کند

امام جمعه موقت سمیرم گفت: بار گرانی بر دوش مردمی که در اجتماعات و راهپیمایی ها شرکت و از انقلاب خود حمایت می کنند قرار گرفته

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، حجت الاسلام سجاد زینعلی در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به تقوای و الهی گفت: هر مکتبی دارای یک نظام ارزشی بوده که همه چیز را بر معیار آنها می بندند.

وی با اشاره به نامگذاری سال تصریح کرد: نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری حکایت از کم کاری بسیاری از مسئولان را دارد که اهمیت بالای این موضوع را می رساند و به گفته رهبراولویت امروز کشور مسئله اقتصادی است.

خطیب موقت نماز جمعه سمیرم گفت: اگر مدیریت در کشور انقلابی باشد همه مشکلات رفع خواهد شد و مدیریت های بی تحرک و غیر انقلابی باعث مشکلات اقتصادی از قبیل بیکاری، رکود، ولنگاری اقتصادی و فرهنگی در جامعه می شود.

وی با اشاره به بیکاری شدید موجود در جامه تصریح کرد: با رونق تولید داخلی مصیبت بیکاری جوانان برطرف شده و کارخانه هایی که در طول این چند سال بیکار شده اند مجددا به چرخه تولید بر می گردند.

حجت الاسلام زینعلی با اشاره به رکود موجود در جامعه تصریح کرد: قضاوت های ناصحیح آماری موجود در جامعه باعث افزایش رکود و گرانی شده در حالی که ملاک باید جیب مردم باشد نه آمار هایی که داده می شود.

وی افزود: هم مسئولان و دولتمردان و هم مجلس باید در عمل و نه در شعار برای تحقق شعار سال گامی استوار بردارند و بدانند افرادی که نگاهشان به دستان غرب است نمی توانند در راه اقتصاد مقاومتی گامی درخور بردارند.

وی با اشاره به افزایش گرانی و کاهش قدرت خرید مردم متذکر شد: بار گرانی بر دوش مردمی که در اجتماعات و راهپیمایی ها شرکت و از انقلاب خود حمایت می کنند قرار گرفته، کسانی که از بیت المال مردم می دزدند و می گیرند که گرانی را درک نمی کنند و مصرف خود را روز به روز افزایش می دهند و هرگز مشکلات اقتصادی را درک نمی کنند.
امام جمعه موقت شهرستان سمیرم با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز تصریح کرد: نوروز زمان تغییر اندیشه و تغییر عملکرد انسانها و فصلی برای پیوند دادن قلب انسان ها است.

زینعلی با اشاره به روایتی از امام باقر (ع) گفت: نوروز بهترین زمان تجدید صله ارحام و باعث افزای عمر انسان ها بوده که ارتباط آن با طولانی شدن عمر و اموال را تنها خداوند درک می کند.

انتهای پیام/

Go to TOP