همزمان با سالروز تاسیس امور تربیتی:

تجلیل از معاوان و مربیان پروشی سمیرم

مراسم تجلیل مربیان پرورشی و مشاوران سلامت مدارس شهرستان سمیرم با حضور مسئولان آموزش و پروش شهرستان سمیرم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، مراسم تجلیل از معاونان و مربیان پرورشی و مشاوران و مراقبین سلامت همزمان با سالروز تاسیس امور تربیتی و تربیت اسلامی در هنرستان دخترانه فدک سمیرم برگزار شد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در این مراسم اظهار کرد: رسالت آموزش و پرورش تعلیم در کنار پرورش دانش آموزان بوده و موفقیت آموزش بدون پرورش قطعی نیست.

غلامرضا انصاری پور افزود: آموزش و پرور دو بال تعلیم و تربیت بوده و به گفته مدیران مدرسه ها مربیان پرورشی امروز یک رکن اصلی و اساسی به حساب می آیند.

رئیس اداره آموزش شهرستان سمیرم با اشاره به تقدیم ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار شهید معلم به نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز باید به دنبال این باشیم که زنگ های آموزشی کلاس ها رنگ پرورش و تربیت به خود بگیرد.

محمد نادری با اشاره به حوادث تلخ و شیرین سال ۱۳۹۵ تصریح کرد: وجود آمار بالا پرونده های قضایی نشان از اهمیت تربیت و پرورش در کنار تعلیم و آموزش در مدارس را گویاست.

نادری با تقدیر از معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان سمیرم گفت: وجود بیکاران با تحصیلات نشان می دهد که باید برای جامعه فرد خلاق تربیت شود.

وی گفت: عشق لازمه هر کاری بوده و ایمان، قدرت و وظیفه بدون عشق نمی تواند موفق باشد و از تمام معلمان سخت کوش خواستاریم با دید عاشقانه به کار خود مشغول باشد.

انتهای پیام/

Go to TOP