امام جمعه سمیرم:

بازگشت ۸۰ هزار کارخانه به چرخه تولید با خرید کالای ایرانی

امام جمعه سمیرم گفت: قاچاق عامل اصلی بیکاری جوانان و دلیل افزایش تحریم های کشور های غربی بر ایران است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، حجت الاسلام والمسلمین حسین رجائی پور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان تصریح کرد: رکود بازار و بی نظارتی مسئولان مربوطه لطمه های جبران ناپذیری به بازار و زندگی مردم وارد کرده است.

رجائی پور با اشاره به بیکاری موجود در جامعه خاطر نشان کرد: عملی کردن اقتصاد مقاومتی و شکل گیری آن باعث افزایش قدرت ایران در برابر کشور های غربی و مانع از تحریم های بیشتر این کشور ها در رابطه با ایران خواهد شد.

خطیب این هفته نماز جمعه سمیرم گفت: مردم ایران با خرید کالای ایرانی می توانند بیکاری در جامعه را به میزان چشم گیری کاهش دهند و چرخ تولید بیش از ۸۰ هزار کارگاه را به حرکت در آورند.

رجائی پور با اشاره به برجام متذکر شد: قبل از امضای برجام سالانه دو یا سه مورد تحریم در باره ایران  رخ میداد اما بعد از برجام ما هر روز در تلوزیون شاهد این موضوع هستیم که غرب بر علیه ایران در حال توطئه چینی، تصویب و یا طرح های مصوب را ابلاغ می کنند.

وی با اشاره به برداشت ۲ ملیارد دلار از سرمایه های ایران توسط غرب بعد از برجام گفت: دولتمردان و مجلس باید با قاطعیت و جدیت بیش از پیش به دفاع از حقوق ایران در برابر کشور های اروپایی و غربی بپردازند و به نامه نگاری اکتفا نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین رجائی پور متذکر شد: اگر ما در مسئله برجام و برداشت ۲ملیارد دلاری از اموال ایران ضعف نشان نمیدادیم آنها جرئت نمی کردند به ایران و ایرانی چنین توهین بزرگی بکنند بنابر این مجلس، دولتمردان و دسگاه های قضائی قاطعانه بایستند و با طرح منع ورود ۶ کشور مسلمان نشین به آمریکا مقابله به مثل کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP