امام جمعه سمیرم:

با خرید از بازار سمیرم رونق را به مغازه های شهرمان بیاوریم

امام جمعه سمیرم گفت: متاسفانه برخی از مردم برای خرید وسایل به شهرهای همجوار رفته و باعث افزایش رونق در بازار این شهر ها شده و کسادی و بی رونقی را در شهر خود رقم می زنند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، حجت الاسلام و المسلمین حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با اشاره به در پیش داشتن عید نوروز گفت: با فرا رسیدن سال جدید و آغاز خرید های عید نوروز مردم شهرستان با خرید وسایل و لوازم مورد نیاز خود از بازار شهرستان می توانند به گردش مالی و رونق در بازار کمک شایانی را از خود به نمایش بگذارند.

رجائی پور در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از مردم برای خرید وسایل به شهرهای همجوار رفته و باعث افزایش رونق در بازار این شهر ها شده و کسادی و بی رونقی را در شهر خود رقم می زنند.

خطیب این هفته نماز جمعه سمیرم با اشاره به سخنان رهبر انقلاب تصریح کرد: ایرانی ها با خرید کالای ایرانی می توانند چرخ ۸۰ هزار کارخانه و کارگاهی را که در این چند سال از گردش ایستاده اند را به حرکت در آورند.

حجت الاسلام و المسلمین رجائی پور با اشاره به آغاز خرید های عیدانه مردم به مسئولین مربوطه متذکر شد و افزود: مسئولین مربوطه در شهرستان با نظارت دقیق و کامل بر فروشنده ها از گران فروشی برخی از مغازه داران جلو گیری کنند تا قشر آسیب پذیر جامعه در این ایام برای خرید مایحتاج ضروری خود با مشکل مواجه نشوند.

وی تصریح کرد:۱۴ اسفندماه هر سال بنام روز نیکوکاری و کمک به نیازمندان نامگذاری شده که امری نیکو و برگرفته از آموزه ها و آیات قرآنی است

امام جمعه سمیرم با اشاره به ۱۵ اسفند ماه روز درختکاری اظهار کرد: حفظ منابع طبیعی با وجود ادامه خشکسالی یک ضرورت قطعی است.

وی همچنین با تسلیت ایام فاطمیه از برگزارکنندگان مراسم عزاداری در چند شبانه روز گذشته در شهرها و روستاهای مختلف سمیرم تشکر کرد.

انتهای پیام

Go to TOP