- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

شادی مردم ایران بهترین موضوع برای نقاشی من است/تصاویر

زهرا رادمهر در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبر  گفت: بیش از ۵ سال است که در کانون پرورشی کودک و نوجوان شماره ۲ سمیرم عضو هستم و پس از یک سال فعالیت به کشیدن نقاشی در این کانون پرداختم.

دارنده دیپلم افتخار مسابقات بین المللی ژاپن در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در این مسیر افزود: نقاشی با زندگی من عجین شده به طوری که بیش از نیمی از اوقات فراغتم را در خانه به کشیدن نقاشی سپری می کنم در حالی که اغلب هم سن و سالان من سرگرمی های دیگری مانند تلوزیون و فضای مجازی را برای سپری کردن اوقات فراغتشان انتخاب می کنند.

وی در رابطه با نقاشی خود که برای مسابقات ژاپن به تصویر کشیده بود، گفت: پس از مطلع شدن از برپایی این مسابقات نقاشی با عنوان «سیاره آبی زمین از آن کیست؟» را به صفحه تصویر کشیدم و خوشبختانه از بین بیش از ۱۷ هزار و یکصد اثر که در این مسابقه شرکت داده شده بود مقام اول را کسب کردم.

دارنده دیپلم افتخار مسابقات بین المللی نقاشی با اشاره به مشوق های اصلی خود در راه رسیدن به این پیروزی خاطر نشان کرد: در مدرسه با توجه به خوب بودن نقاشی هایم، من را برای شرکت در مسابقات نقاشی می فرستادند و همین اتفاق سکوی پرتابی برای من بوده تا بتوانم انگیزه دو چندانی برای کشیدن نقاشی پیدا کنم.

این هنرمند سمیرمی در ادامه با اشاره به این که در این ۴ سال چندین بار از فعالیت در عرصه نقاشی دل سرد شده، گفت: از بهترین اتفاقاتی که در این مسیر برای من افتاد حضور مربی بسیار خوبم خانم فاطمه پیرمرادیان و مربی مسئول کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان شماره ۲ بود که هر زمان من از نقاشی دلسرد می شدم با ایجاد انگیزه و امید من را به ادامه این مسیر تشویق و ترغیب می کردند.

رادمهر گفت: بیشتر علاقه من به نقاشی برای به تصویر کشیدن شادی مردمان ایران و این کره آبی است.

رویا صابری مربی مسئول کانون پرورشی فکری کودکان شماره ۲ سمیرم گفت: از نقاشی هایی که زهرا به صفحه می آورد می توان فهمید که علاقه زهرا به نقاشی در رابطه با گل ها، گیاهان و همچنین شادی مردم ایران و جهان است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: زهرا رادمهر از فعال ترین هنر آموزان این کانون می باشد که به طور مستمر در فعالیت های هنری این مرکز شرکت کرده و به گفته خود او علاقه مند به کار در این مرکز است.
صابری خاطر نشان کرد: کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان شماره ۲ سمیرم موفقیت های بسیاری را در سطوح مختلف استانی، کشوری و بین المللی کسب کرده که با یاری خداوند و پشتکار بیش از پیش هنرجویان این مرکز شاهد موفقیت روز افزون فرزندان سمیرم باشیم.

انتهای پیام/