یادداشت:

چرا هایی که حق مردم است بدانند

مردم حق دارند بدانند وعده های داده شده به کجا رسیده و چه کرده اید.

به گزارش سمیرم خبر، در یادداشتی یکی از شهروندان سمیرمی سوالاتی پیرامون آنچه در سال و دولت گذشته داشته که در ادامه شاهد آن هستیم.

بسمه تعالی

اولین روز از اخرین ماه سال فرارسید، ایامی که معمولا دستگاهها وسازمانها اقدامات یکساله خود را بررسی و نتیجه عملکرد خود را جمع بندی کرده و ارائه میدهند و اکنون زمان ان فرارسیده با توجه به اخرین ماههای دولت یازدهم مسولین نه تتها عملکرد یکساله که عملکرد طول دوران فعالیت خود را به مردم گزارش دهند.

به مردمی که همواره تمام قد به پای این نظام و انقلاب و ارزشهای ان ایستاده اند و این ایستادگی را در ۲۲ بهمن ۹۵ نیز بار دیگر به رخ دشمنان و بدعهدان کشیدند واین ارائه گزارش اندک حقی است که از جانب مسئولین به مردم میتواند ادا گردد.

مسئولین به مردم از حماسه در سیاست و اقتصاد,عزم و مدیریت جهادی در فرهنگ,همدلی با ملت و یا به تعبیر مقام معظم رهبری از اقدام در اقتصاد مقاومتی بگویند و گزارش دهند.دانستن این که در چهار سال برجامی چه گذشت و ایا سفره مردم کوچکتر شد و یا بزرگترحق ملت است؟!؟!؟.

و یا چرا دیگر انرژی هسته ای حق مسلم ما نیست؟!؟!

و یااینکه کجای اقتصاد ما مقاوم شده است؟

ایا خرید ایرباس اقتصاد ما را مقاوم کرده است یااقدام به عقد قرارداد در ساده ترین بخش حمل و نقل ریلی با اتریش و یاقرارداد با شرکت پژوو یا بازاری مملو از اجناس به اصطلاح برند بیگانه و خالی از تولیدات داخل وووووو؟؟؟؟؟؟

بیکاری بی سابقه به چه علت بوده است؟؟؟

ایاحق مردم نیست تا ادرس در گشوده شده توسط شاه کلید را بدانند !!!!

و مسئولین نیز بدانند که اکنون زمان پاسخگویی است وطرح دو فوریتی که هیچ ده فوریت هم نمیتواند حق سوال کردن و دانستن را از ملت سلب کند.حاشیه کافیست بهتر است حداقل در این ماههای پایانی صداقت پیشه کنید و به مردم بگویید چه میخواستید بکنید,چه کردید و چه شد چرا که مردم فهیم,اگاه ,بصیر وانقلابی خود میدانند انچه را که باید بدانند.

والسلام
میثم پیرمرادیان

  1. مهسا گفت:

    این سوالات چرا در دوران احمدی نژاد ژرسیده نشد ۸ سال نابود کرد ورفت الان یادتون افتاد

Go to TOP