رئیس اداره راه سمیرم

جاده های اصلی سمیرم باز است/ تردد در جاده های روستایی با زنجیر چرخ

علی اکبر آقایی گفت: در تمام جاده های اصلی شهرستان سمیرم تردد خودروهای سبک و سنگین در جریان است.

به گزارش خبرنگار سمنا، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سمیرم از باز بودن جاده های اصلی خبر داد و اظهار کرد: همزمان با آغاز بارش برف فعالیت ۴۸ راهدار و پرسنل این اداره در محورهای اصلی شهرستان سمیرم آغاز شده و در محورهای اصلی تردد بدون مشکل در جریان است.

علی اکبر آقایی گفت: باتوجه به بارش سراسری برف در شهرستان تمام جاده ها به جز محور حنا به کمه که برفاب بوده دارای بارش برف می باشد که با حضور راهداران در جاده اصلی شهرستان برف روبی و پاشیدن شن و نمک انجام شده و این محورها باز می باشد.

وی افزود: ۲۵ دستگاه ماشین آلات برف روب با توجه به اولویت در ۲۰۰ کیلومتر جاده اصلی در حال فعالیت بوده و پس از آن ۳۸۰ کیلومتر جاده دیگر که شامل محورهای روستائی و محورهای فرعی می باشد در دستور کار راهداران قرار دارد.

آقائی تصریح کرد: تردد در جاده های اصلی به سهولت در حال انجام بوده اما تقاضا داریم که رانندگان از تردد غیر ضروری در جاده های روستائی خود داری کرده و در صورت ضرورت تجهیزات زمستانه و گرمایشی را همراه داشته باشند.

وی از از وجود ۵ مرکز راهدار خانه سمیرم، کمربندی سمیرم، دولت قرین، پشته و بیده خبر داد و گفت: تلاش راهداران در راستای بازگشایی جاده ها و سهولت آمد و شد تا پایان برف روبی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

Go to TOP