امام جمعه سمیرم:

چهره واقعی آمریکا به دست ترامپ نمایان شد

امام جمعه سمیرم گفت: چهره واقعی آمریکا به دست رییس جمهور خودشان برای جهانیان نمایان شد و ترامپ به بهترین شکل چهره ظالمانه این حکومت خبیث را برای تمام جهان نشان داد.

به گزارش سمیرم خبر، حجت الاسلام حسین رجائی پور امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته نماز جمعه باشکوه سمیرم اظهار کرد: بعد از سی و هشت سال انقلاب اسلامی ایران هنوز آن طراوت و نشاط اولیه خود را دارد و این نشان دهنده این است که انقلاب هنوز در مسیر خود حرکت می کند.

وی افزود: دشمن مردم ایران را تهدید کرد و رهبر انقلاب اسلامی ایران پاسخ محکمی به ترامپ داد که بازتاب جهانی پیدا کرد.

امام جمعه سمیرم در خصوص پاسخ رهبر معظم انقلاب به رییس جمهور آمریکا ادامه داد: چهره واقعی آمریکا به دست رییس جمهور خودشان برای جهانیان نمایان شد و ترامپ به بهترین شکل چهره ظالمانه این حکومت خبیث را برای تمام جهان نشان داد.

رجائی پور خاطرنشان کرد: امروز ایران تصمیم گیرنده است و برای مذاکرات بین المللی تصمیم می گیرد و باید برای حضور امریکا برای شرکت در مذاکرات تصمیم بگیریم و این اقتدار مرهوم خون شهدا، خانواده شهدا و روحیه انقلابی است و تا وقتی روحیه انقلابی باشد در همه عرصه ها پیش رو هستیم.

امام جمعه سمیرم با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا(س) گفت: ایشان در اعتلای کلمه الله و دفاع از ولایت با همه وجود به عرصه آمد و با غاصبان مبارزه کرد و در راه ولایت به شهادت رسید.

وی در ادامه  افزود: همه باید احترام این دهه را نگه داریم و برگزاری مراسمات جشن و سرور خود را به بعد از این دهه موکول کنیم.

انتهای پیام/

Go to TOP