نماینده مردم سمیرم:

۲۲ بهمن،جلوه یکدلی ملت ایران است

دهه فجر یادآور حرکت یکپارچه مردم میهن‌مان در برقراری حکومت اسلامی و حاکمیت سه مفهوم طلائی و ارزشمند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است .

به گزارش سمیرم خبر اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی  به مناسبت ۲۲ بهمن در پیامی مردم انقلابی سمیرم را  به حضور در راهپیمایی دعوت کرد که متن آن را در ادامه می خوانیم.

‍ بسم الله الرحمن الرحیم
دهه فجر یادآور حرکت یکپارچه مردم میهن‌مان در برقراری حکومت اسلامی و حاکمیت سه مفهوم طلائی و ارزشمند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است .
٢٢ بهمن شکوه حضور و وحدت یکپارچه ملت بزرگ ایران برای در هم شکستن اهریمن زمان خود بود و مردم شریف ایران نشان دادند اراده ملت تحت یک رهبری واحد پیروز بر هر اندیشه ای است .
یوم الله ۲۲ بهمن  فرصتی را فراهم می‌آورد تا ایران اسلامی یکبار دیگر به خروش آید و جلوه‌های زیبای یکدلی و همصدایی را در اقطار جهان به نمایش بگذارد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن ، از امت همیشه در صحنه ایران اسلامی به خصوص مردم شریف شهرستان سمیرم  دعوت می نمایم  تا با شرکت با شکوه خود در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، پشتیبانی خود را از نظام و آرمانهای امام راحل و رهبری معظم انقلاب به اثبات رسانیده و با حضور گسترده خود  در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان ثابت کنند که ایران اسلامی از تهدیدهای توخالی وحشت ندارد و با قدرت در مقابل مستکبران ایستاده  و خود را مدیون انقلاب اسلامی می‌دانند و برای حفظ انقلاب و نظام، همانطور که بارها ثابت کرده، جان داده اما عزتش را از دست نمی‌دهد برای رساندن چنین پیامی به آمریکا و حامیانش حتما حضوری یکپارچه و باشکوه در راهپیمایی خواهیم داشت.
دکتر اصغر سلیمی نماینده مردم شریف شهرستان سمیرم
انتهای پیام/

Go to TOP