به مناسبت دهه مبارک فجر:

سرکشی کانون امام علی (ع) از خانواده شهدا/تصاویر

به مناسبت دهه مبارک فجردانش آموزان کانون امام علی(ع)به همراه تنی چند از مربیان از خانواده محترم طلبه شهید روح الله صابری و بسیجی شهید حسین صابری که از ذاکران امام حسین (ع) بودند، تجلیل کردند.

به گزارش گروه شهروند خبرنگاری سمنا،به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، جمعی از دانش آموزان کانون دائم امام علی(ع) واحدبرادران و کانون جوانان پیرو ولایت به همراه تنی چند از مربیان این واحد فرهنگی در سرکشی از خانواده محترم طلبه شهید روح الله صابری و بسیجی شهید حسین صابری که از ذاکران امام حسین (ع) بودند، شرکت نمودند.

در این برنامه مربیان و اعضای کانون پس از اخذ اجازه و قرار ملاقات با خانواده محترم شهید صابری، با دسته گل و شیرینی، برای سرکشی از این خانواده گرامی به منزل ایشان رفتند. پدر بسیجی شهید در بستر بیماری بود و از حضور دانش آموزان و مربیان کانون امام علی(ع) بشدت خرسند گردید.

ذبیح الله صابری (برادر طلبه شهید روح الله صابری و داماد شهید حسین صابری) پس از تقدیر و تشکر از حضور دانش آموزان سخنان خود را در زمینه ی جوانان و انقلاب اسلامی شروع نمودند و جوانان را موظف دانستند تا در حفظ نظام و انقلاب اسلامی کوشا باشند.

وی افزود: این انقلاب ثمره خون هزاران شهیدی است که جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند تا نهال نوپای انقلاب را آبیاری نمایند. و اکنون که این نهال به درخت تنومند انقلاب تبدیل شده وظیفه هر ایرانی و مخصوصا شما جوانان و نوجوانان حراست از آن و تداوم مسیر شهداست. اجازه ندهید دشمنان باعث شوند شما، بزرگ مردانِ جبهه هایِ دیروز را فراموش کنید.

صابری در ادامه افزود: شهدا با هدف والای معنوی و با عشق به سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) به جبهه ها رفتند و تنها کاری که موجب دلگرمی و خوشحالی خانواده شهدا می شود سرکشی کردن از ایشان است .

ذبیح الله صابری در جواب یکی از دانش آموزان که در  زمینه وصیت نامه شهدای گرانقدر حسین و روح الله صابری سوال کرده بود، تصریح کرد: وصیت نامه های این شهدا در بنیاد شهید سمیرم می باشد که در اولین فرصت دریافت و یک نسخه از آن به کانون اهدا خواهد شد.

ارسالی از : سعید رشیدی

انتهای پیام/

Go to TOP