با حضور پر شور مردم:

مراسم پرفیض دعای ندبه در سمیرم برگزار شد/تصاویر

مراسم پرفیض دعای ندبه با حضور پرشور مردم دیندار و مومن سمیرم ساعت ۷ صبح امروز( ۱۵ بهمن) همزمان با سراسر کشور در مهدیه سمیرم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر،  این مراسم که با قرائت دعای فرج و مداحی همراه بود دعای پر فیض ندبه با حال و هوای خاصی در فضایی معنوی قرائت شد.

عاشقان ظهور یگانه منجی عالم بشریت در این آیین معنوی هنگام رسیدن به این بند از دعا « این الطالب بدم المقتول بکربلاء » اشک در چشمانشان حلقه بست وخواستار قلبی فرج امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شدند.

حجت الاسلام میثم آقائی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم در پایان این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ما  از حضور پرشور مردم دیندار و مومن اسالم در این مراسم معنوی تقدیر و تشکر کرد و افزود: برگزاری دعای ندبه در راستای تقرب به خدا و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.

وی تصریح کرد: یکی از راه های ملاقات ولی عصر زمان مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواندن دعای ندبه همراه با خلوص نیت است.

این مقام مسئول با بیان اینکه دعای ندبه هر هفته در مهدیه سمیرم برگزار می شود گفت: نشاط و معنویت خاصی در ساعت ابتدایی صبح است و از نظر روانشناسی سحر خیزی برکات زیادی دارد که انصافا به شمارش نمی‌آید.

انتهای پیام/

Go to TOP