- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

حادثه کامیون و بازهم گوشزد کمبودها

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، صبح امروز یک دستگاه کامیون ولوو با ورود به منطقه کامیون ممنوع شهر سمیرم در زمان لغزندگی خیابان های شهر و خارج شدن کنترل کامیون از دست راننده باعث سقوط آن در زمین حاشیه خیابان شیخ صدوق شد.

حادثه سقوط کامیون این بارهم بدون خسارت جانی بود اما این چندمین بار است که رانندگان کامیون ها با استفاده از زمان هایی که ماموران حضور ندارند در شهر حادثه آفریده اند و این حوادث کمبودهایی همچون نبود دوربین های کنترلی و وجود ماشین های شن پاش را به مسئولان گوشزد می کند.

با توجه به کوهستانی بودن شهر سمیرم همه می دانند که شن پاشی سطوح خیابان های شهر توسط یک کارگر فرایند را کند کرده و امید است یک ماشین شن پاش در راستای تسریع در این عمل در دستور کار شهرداری قرار بگیرد.

اما قانون گریزی برخی سبب تکرار این حوادث حتی در زمان های عادی می شود وشکی وجود ندارد که نصب دوربین های مدار باز و ثبت تخلف در شهر که جرقه نصب آنان از سرقت طلافروشی زده شد و صحبت های فراوانی در جلسات برای آن صورت گرفت، علاوه بر افزایش امنیت و کنترل در سمیرم، برای افراد قانون گریز می تواند بازدارنده باشد.

فرماندار سمیرم در گفت و گو با خبرنگار ما از تامین اعتبار و عقد قرارداد این دوربین ها خبر داد و گفت: این وظیفه بر عهده شهرداری سمیرم گذاشته شده و دستورات لازم در راستای تسریع این امر صورت پذیرفته است.

محمد حسین نصرتی افزود: در راستای افزایش امنیت شهروندان سمیرم با توجه به صحبت های انجام شده امید است که دوربین ها قبل از تعطیلات عید نوروز در سطح شهر نصب شود.

انتهای پیام/