امام جمعه موقت سمیرم:

مردم در دهه فجر قدرت ایران را به دشمنان نشان می دهند

حجت الاسلام سجاد زینعلی گفت: دهه فجر بهترین زمان برای بیان کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف است و باید با برگزاری برنامه های منسجم و انعکاس رسانه ای مناسب این برنامه ها ، قابلیت های این نظام الهی را به اطلاع همه افراد رساند .

امام جمعه موقت سمیرم در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبر به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر گفت: کینه ورزی مستکبرین جهانی نسبت به ایران به واسطه پیشرفت هایی است که در سایه اسلام به دست آمده و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نظامی کارآمد در اداره همه جانبه جامعه تبدیل کرده است .

زینعلی اظهارداشت : امروز ایران به کشوری مستقل و مبتنی بر اعتقادات اسلامی تبدیل شده و با قطع دست ابرقدرتها از ذخایر خدادادی کشور زمینه بیداری اسلامی در سایر کشورهای اسلامی را فراهم کرده است.

وی گفت  :دهه فجر بهترین زمان برای بیان کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف است و باید با برگزاری برنامه های منسجم و انعکاس رسانه ای مناسب این برنامه ها ، قابلیت های این نظام الهی را به اطلاع همه افراد رساند .

امام جمعه موقت سمیرم تصریح کرد: امروز مقام عظمای ولایت همچون امام راحل با رهبری مدبرانه و هوشمندانه تمامی مسائل جهان و کشور را رصد کرده و با شجاعت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به سمت تعالی و پیشرفت رهنمون می کند.

وی تصریح کرد: مبنا و تئوری انقلاب دین مداری، اخلاق مداری و معنویت گرایی است و مردم سالاری دینی الگویی انقلاب است که در سایه انقلاب به جهان عرضه شد.

زینعلی افزود: امروز دنیا تشنه آشنایی با انقلاب اسلامی ایران بوده و دشمن از این موضوع بیمناک می باشد و برای گمراهی اذهان حقیقت جو در نقاط مختلف دنیا به دنبال اختلال در معرفی انقلاب ماست.

وی فضای مجازی و رسانه های نوظهور را فرصتی مناسب برای معرفی انقلابمان به جهانیان دانست و اذعان کرد: امروز با این تکنولوژی می توان حرف های خودمان را به مستمعان جهان برسانیم و به درستی و نیکی انقلابمان را به جوانان تشنه حقیقت جهان معرفی کنیم.

انتهای پیام/

Go to TOP