پژو ۵۰۸، هایما اس ۷ توربو شارژ و رنو کپچر در نصف جهان +تصاویر

ایران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان خودروهای پژو ۵۰۸، هایما اس ۷ توربوشارژ و رنو کپچر ۲۰۱۷ را در کنار دیگر خودروهای جدید به نمایش گذاشت.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از زومیت، ایران خودرو که در نمایشگاه خودرو اصفهان شرکت کرده‌ است، خودروهای جدید خود را به نمایش گذاشت. ایران خودرو در این نمایشگاه شرایط فروش ویژه برای خودروهای خود در نظر گرفته است.

در غرفه‌ی ایران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان، خودروهای پژو ۵۰۸ و پژو ۲۰۰۸ از محصولات شرکت ایکاپ (شرکت  سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و پژو) به نمایش گذاشته شده است.

البته ایران خودرو تولیدات دیگر خود از جمله هایما اس ۷ توربو شارژ، دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس، سوزوکی فیس لیفت، پژو ۲۰۷i، کپچر ۲۰۱۷، تندر ۹۰ پلاس و سورن توربوشارژ برای علاقه‌مندان به این محصولات در معرض بازدید عموم قرار داده شده است.

همچنین ایران‌خودرو علاوه بر نمایش این خودروها، طرح فروش ویژه‌ای برای بازدیدکنندگان نمایشگاه اصفهان در نظر گرفته است. در این طرح فروش خودروی دانگ‌فنگ اچ ۳۰ کراس پیش‌فروش می‌شود.

فروش اعتباری خودروهای پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تندر ۹۰ با گیربکس اتوماتیک نیز در این نمایشگاه انجام می‌شود. البته ۱۷ نمایندگی خودرو در این نمایشگاه آماده فروش نقدی خودرو به همراه هدیه‌ی ویژه‌ هستند.

تصاویر پژو ۵۰۸:

پژو 508

پژو 508


 

تصاویر رنو کپچر ۲۰۱۷:

%image_alt%

%image_alt%

رنو کپچر 2017


تصاویر هایما S۷:

%image_alt%

هایما S7

Go to TOP