امام جمعه سمیرم عنوان کرد:

نارضایتی مردم از تغییر تعرفه گاز سمیرم

امام جمعه سمیرم گفت: مردم سمیرم از افزایش چند برابری قبوض گاز خود ناراضی هستند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، امام جمعه سمیرم در خطبه های این هفته، ۱۹ دی ماه را قیام خونین برای دفاع از اسلام دانست و اظهار کرد: این قیام و برگزاری مراسمات پس از آن سبب برافروخته شدن شعله انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام حسین رجایی پور خاطرنشان کرد: در ۱۹ دی ماه مردم قم در برابر توهین به ساحت مقدس امام خمینی (ره) برافروخته و علیه شاه ملعون اولین راهپیمایی عظیم را انجام دادند که ده ها نفر کشته و زخمی شدند.

وی با دعوت به حفظ انسجام و وحدت بین قوای مختلف در کشور گفت: دشمن بیکار نبوده و فتنه جدید را علیه نظام جمهوری اسلامی شروع کرده که باید مسئولان قوا با اتحاد در برابر دشمنان صف آرایی کنند.

حجت الاسلام رجایی پور هجمه سنگین دشمن علیه سپاه به عنوان یکی از پایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی را جز فتنه جدید آنان عنوان کرد و افزود: قوا اگر بین خود مشکلی شخصی یا هر مشکل دیگری دارند بهتر است در درون آن را حل کرده و این اختلافات را به جامعه انتقال ندهند.

وی با اشاره به سردسیری شهرستان سمیرم و افزایش مصرف گاز مردم در نیمه دوم سال گفت: تغییر اقلیم سمیرم فشار به مردمی است که از لحاظ مالی توانگر نبوده و امروز زیر فشار بیکاری، تورم و گرانی ایستاده اند.

امام جمعه سمیرم گفت: تغییر اقلیم سمیرم به اقلیم گرمتر باعث و افزایش تا چند برابری قبوض گاز باعث نارضایتی و ناراحتی آنان شده تا جایی که شاهد مراجعات مکرر آنان به دفتر امام جمعه هستیم.

وی با اشاره به خشکسالی ها مکرر شهرستان و کاهش توان مالی مردم در شرایط اقتصادی کنونی گفت: قشر مرفه شهرستان به شهرستان های مجاور و مرکز استان مهاجرت کرده و مردم سمیرم با جیب خالی نمی توانند پاسخگوی این افزایش چند برابری قبوض گاز باشند.

حجت الاسلام رجایی پور گفت: تغییر اقلیم شهرستان بر مبنای گزارشات هواشناسی اعلام شده اما باید در نظر بگیرند که جیب مردم پاسخگوی این تغییر اقلیم نبوده و این تغییر صحیح نیست.

انتهای پیام/

Go to TOP