فرمانده ناحیه سمیرم:

خبرنگاران صدای رسای مردم باشند

سرهنگ جواد فصیحی گفت: خبرنگاران در راستای خدمت رسانی به ملت باید صدای رسای مردم باشند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، فرمانده ناحیه سمیرم در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه که امروز برگزار شد با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: حضور پرشور مردم در جای جای کشور برای تجدید میثاق با ولایت و انقلاب و حرکت با بصیرت مردم قبل از برخی خواص جای شور و شأف داشته و مردم صاحبان اصلی این نظام و انقلاب بوده و خواهند بود.

سرهنگ جواد فصیحی خبرنگاران را گوش شنوا و چشم بینای مردم و مسئولان خواند و گفت: اخبار و رویداد هایی که ممکن است از چشم و گوش مسئولی پنهان بماند می تواند با استفاده از فرصت خبر به آنان گوشزد شود.

وی با اشاره به غول های رسانه ای دنیا خاطرنشان کرد: این غول ها همانگونه که تا امروز دیده ایم برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده و به دنبال ضربه زدن به نظام و خط انقلاب اسلامی ما در سراسر دنیا هستند.

سرهنگ فصیحی رسانه ها را یک ابزار قدرتمند برای نظام جمهوری اسلامی خواند و تصریح کرد: رسانه های ما بر خلاف رسانه های بیگانه که به دنبال جریان سازی تحت هر شرایطی هستند، با رعایت اخلاق و در راستای ایجاد وحدت و همدلی فعالیت می کنند.

وی وحدت را مهمترین قدرت نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: باید همه مسئولان به دنبال ایجاد همگرایی باشند تا بتوانیم در زمانی که دشمنان به دنبال دوقطبی کردن جامعه هستند به خوبی ایستاده و در دفاع از انقلاب اسلامی ایفای نقش کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با اشاره به الزام رعایت اخلاق در رسانه ها گفت: انصاف در بازگوئی عیب ها باید فراموش نشود تا اخبار های رسانه های مختلف در راستای ایجاد خدمت به مردم منتشر و توزیع شود.

انتهای پیام/

Go to TOP