صبح امروز:

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در سمیرم برگزار شد/تصاویر

صبح امروز مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور مسئولین و مردم شهرستان سمیرم در حسینیه انقلاب شهر سمیرم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، صبح امروز مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور مسئولین و مردم شهرستان سمیرم در حسینیه انقلاب شهر سمیرم برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ فصیحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به منویات مقام معظم رهبری پیرامون ۹ دی، اظهار کرد: یوم الله ۹ دی روز حمایت دست خداوند از انقلاب اسلامی و صحنه ای ماندگار در تاریخ ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: حرکت فتنه گران و آشوب ۹ ماهه آنان در سال ۸۸ برای ایجاد شکاف بین ملت ایران بود و باعث امیدواری دشمنان نظام در داخل و خارج از کشور شد.

فصیحی به آتش کشیدن اموال عمومی همچون بانک ها و مساجد را حاصل فتنه گری های جریانات دست نشانده غرب عنوان کرد و گفت: تعطیلی مراکز دولتی حتی غیر دولتی همچون فروشگاه ها باعث اختلال و افزایش دشواری زندگی مردم شد.

وی تخریب چهره ها و مراکز انقلابی را از اهداف فتنه گران دانست و گفت: فتنه گران در سال ۸۸ ارزش های مردم همچون امام، رهبری و عاشورا را هدف قرار داده بودند و ملت با بصیر ایران در ۹ دی ماه با دفاع از ارزش های خود دست فتنه گران را کوتاه کردند.

فرمانده ناحیه سمیرم گفت: بزرگ سازی راهپیمایی ها و کشته سازی از ترفندهای دشمنان نظام جمهوری در فتنه ۸۸ بود و دروغ هایی همچون تقلب با حیثیت نظام بازی کرد.

وی اظهار کرد: افزایش تحریم ها و فشارها برا ملت ایران و همچنین تصویب برخی قوانین همچون قانون جامع تحریم ها حاصل فتنه فتنه گران در سال ۸۸ بود که دشمنان با توجه به آشوب ها به ضربه زدن به ملت ایران امیدوار تر شدند.

 

 

انتهای پیام/

Go to TOP