بازنشر / یادداشت

۹دی دفاع از اصول انقلاب بود

حماسه ماندگار نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ بدون شک بی نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن بود.

سمنا / سید سعید قائم مقامی –  حماسه ماندگار نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ بدون شک بی نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن بود که صفحه جدیدی از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی در تاریخ مبارزات مردم بسیجی و مسلمان ایران رقم زد.

مردم ولایت مدار ایران اسلامی ممکن است به مسائلی همچون، گرانی، تورم، تحریم و … حساس و منتقد باشند اما این مسائل قطعا باعث نخواهد شد تا شعارهای مثل جمهوری اسلامی، امام حسین(ع)، روز قدس، استقلال، امام و ولایت فقیه تحت الشعاع قرار گیرد و هر عملی که باعث شود مقدسات ایران لکه دار شود را مردم برنمی‌تابند و نسبت به آن حساسیت نشان خواهند داد.

حتما فراموش کرده اند که این انقلاب میزان دارد و در دفاع از میراث امام روح الله با کسی اهل معامله نیستیم خواه آن شخص نخست وزیر امام باشد خواه آنکه از خود امام دست نوشته داشته ویا هر کس دیگر.

زخم دل خانواده های شهدا نباید با یاد آوری آن جنایات و آن میدان داری های افراطیون تازه شود اما از سوی دیگر نمیشود در خصوص آن روزها سکوت کنیم ،نمیتوان از شعار های نه غزه نه لبنان چشم پوشید در حالی که قدس شریف از مهمترین آرمانهای انقلابی و استکبار ستیزی ما بوده و هست.

نمیشود چشم بر بی حرمتی ها به عکس امام عزیزمان بست،سر صحبتم با آنهایی است که دم از امام میزنند و اینگونه رسوا میشوند.

و هرگز برای ما فراموش نمیشود آن بی حرمتی ها به عاشورای حسینی و عزاداران امام حسین (ع) و بیانیه ای که بعد از آن توسط فتنه گر بیرون می آید و آن بی شرمان و یزیدیان را ملت خداجوی می نامد.

همانطوری که جنگ احزاب برای ریشه کن نمودن اسلام شکل گرفت،اما در۹دی سال ۸۸قهر خداوند متعال از آستین ملتی شجاع وبا بصیرت به درآمد وآنچنان طوفانی ایجاد نمود که نه فقط راس فتنه یعنی امریکا وانگلیس ورژیم اشغال گر صهیونیسم بلکه سربازان پیاده نظام انان را به زباله دان تاریخ انداخت .

لطف خداوند در هدایت دل‌ها، درایت مقام‌معظم‌رهبری و بصیرت و تبعیت مردم از رهبری ۳ عامل اصلی در خلق حماسه ۹ دی بود، این روز امید دشمنان قسم خورده انقلاب را ناامید و دوستان انقلاب را خوشحال کرد.

در این روز به‌برکت خون مقدس سیدالشهدا(ع) و انقلاب الهی و مردمی ملت بزرگ ایران انقلاب اسلامی بیمه شد و کمر فتنه را شکست، این حماسه متعلق به‌ملت بصیر و سلحشور ایران است و در واقع حماسه ۹ دی خط بطلانی بر اندیشه‌های باطل غرب بود.

انتهای پیام/

Go to TOP