مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم:

۹ دی حاصل موقعیت شناسی مردم ایران بود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: موقعیت شناسی از ویژگی‌های خاص مردم این کشور است، مردم به خوبی رویدادها را رصد و در مواقع موردنیاز موج کوبنده مردم با مشت‌های گره خورده برای دفاع از حقانیت انقلاب به خیابان‌ها سرازیر شده است.

محمد علی صابری در آستانه فرا رسیدن ۹ دی در گفتگو با خبرنگار سمیرم خبر، گفت: پیوند عمیق مردم با رهبری دینی امتیاز مهم انقلاب در مقطع کنونی است که خداوند متعال برای هر مقطعی رهبری را برای مردم تعیین و قرار داده است، هر زمان وحدتی ناگسسته بین رهبر الهی با مردم شکل گرفته بشر موفق شده در مسیر مستقیم حرکت کند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم ایمان را از انگیزه‌های اصلی حضور مردم در عرصه‌های گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برشمرد و گفت: انگیزه اصلی مردم در تمامی حضورهای سرنوشت‌ساز خود در صحنه‌های انقلاب سیاست نیست بلکه ایمان است، ایمان نیروی محرکه میان مردم و رهبری است.

صابری با تاکید بر اینکه وجود چنین پیوند محکم بین مردم و رهبر در طول تاریخ بی سابقه است، ابراز داشت: موقعیت شناسی از ویژگی‌های خاص مردم این کشور است، مردم به خوبی رویدادها را رصد و در مواقع موردنیاز موج کوبنده مردم با مشت‌های گره خورده برای دفاع از حقانیت انقلاب به خیابان‌ها سرازیر شده است.

وی افزود : در چنین شرایطی استعمار گرانی مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی به هر بهانه‎ای به دنبال اغتشاش در نظام جمهوری اسلامی هستند تا شاید بتوانند این درخت تنومند انقلاب را سست کنند.
صابری در ادامه افزود حماسه نهم دی ماه ۱۳۸۸ تکرار عاشورای حسینی در پهنه کربلای ایران و پاسخی رسا به فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در عاشورای سال ۶۱ هجری قمری است.
وی گفت حماسه شکوهمند نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و از قدرت نرم و اقتدار بالای نظام در مدیریت بحران حکایت دارد.
صابری از همه مردم و مسئولین که برای زنده نگه داشتن و با شکوه برگزار شدن مراسم ۹ دی تلاش میکنند تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که مراسم امسال نیز باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.
انتهای پیام/
Go to TOP