نمایشگاه وسایل سنتی در دبستان نجمیه سمیرم

دانش آموزان کلاس ششم دبستان نجمیه یلدا را در کلاسی متفاوت تجربه کردند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، نمایشگاه وسایل سنتی شهرستان و جشن گرامیداشت شب یلدا صبح امروز باحضور گرم مسولان آموزش و پرورش شهرستان و دانش آموزان کلاس ششم دبستان نجمیه سمیرم و خانواده دانش اموزان آغاز به کار کرد.

خانم کاوه آموزگار کلاس ششم دبستان نجمیه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این نمایشگاه با هدف آشنایی کامل دانش آموزان با آداب و رسوم قدیمی شهرستان و استفاده از ظرفیت های موجود برای یادگیری بهتر و گرامیداشت شب یلدا با همت والای خانواده های دانش آموزان کلاس ششم نجمیه برپا گردید و بازدید تا ظهر فردا برای علاقه مندان و عموم بلامانع است .

شاپور آقایی مسئول آموزش ابتدائی اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این نمایشگاه به لزوم استفاده از قابلیت های مختلف برای یادگیری بهتر دانش آموزان و شناساندن آداب و رسوم قدیمی به دانش آموزان تاکید کرد.

خانم کاوه در پایان افزود کمک های بی دریغ خانواده دانش آموزان و مدیریت محترم دبستان خانم پیرمرادیان اصلی ترین بنیان این نمایشگاه بوده و ضمن تقدیر و تشکر از ایشان فرا رسیدن شب یلدا را تبریک و زمستانی پر از برف و شادی را برای همگان آرزو کرد.

 

Go to TOP