امام جمعه سمیرم:

سکوت و انفعال مسئولان در برابر آمریکایی ها کافی است

ظریف و مجلس باید سکوت خود را در برابر مسئله هسته ای بشکنند و در برابر برجام شکنی های آمریکا سکوت نکنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمیرم خبر، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم اظهار کرد: اینکه رهبر عزیز انقلاب در دیدار اخیر خود با مردم اصفهان آنها را دعا کردند یک نشانه بسیار ارزشمند و با اهمیت بود.

حجت الاسلام رجایی با تاکید بر بخش های دیگری از سخنان رهبر انقلاب در همین دیدار اظهار کرد: دموکرات و جمهوری خواه برای ملت بزرگ ایران تفاوتی ندارد و این یک ننگ بزرگ است که مسئولان هنوز از سازش با آمریکا می گویند.

به گفته خطیب جمعه سمیرم، تجریه ثابت کرده هر جا عقب نشسته ایم دشمن جلو آمده و نمونه اش همین عراق و سوریه است که با مقاومت دشمن را عقب راندند تا جایی که امروز ترامپ می گوید تریلیاردها دلار از جیب آنها رفته و وضع داخل آمریکا بحرانی است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان ما باید تحرک و اقتدار بیشتری داشته باشند اظهار کرد: ما در ایران پس از برجام روزی را بدون شنیدن برجام شکنی آمریکایی ها نگذرانده ایم که در جدیدترین این برجام شکنی پنج تحریم جدید را در پیش روی خود داریم که در یکی از این تحریم ها با تمدید داماتو برای ۱۰ سال دیگر ایران در سه زمینه هسته ای، انرژی و نظامی تحریم شد.

خطیب نماز جمعه سمیرم تصریح کرد: تحریم هواپیمایی نیز یکی دیگر از این موارد بود که این مورد طبق مواد ۲۱، ۲۴ و ۲۶ برجام، برجام شکنی دیگری را نشان میدهد.

امام جمعه سمیرم در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه به استفاده زیاد لوازم آرایشی در کشورمان اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از مواد اولیه تولیدی در این لوازم روغن های گرفته شده از گوشت خوک حرامی است.

حجت الاسلام رجایی ور تاکید کرد: این موضوع یک حرام قطعی است اما چه کسی مامور است و مسوول است جلوی این کارها را بگیرد خدا می داند.

امام جمعه سمیرم در پایان سخنان خود با اشاره به پیش رو بودن اربعین تاکید کرد: اربعین امسال، جهان را متعجب ساخته است.

Go to TOP