- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

مسابقه «بار بگشایید اینجا کربلاست» در سمیرم برگزار می شود

حجت الاسلام میثم آقایی در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبر اظهار کرد: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم برای چهارمین بار در نظر دارد یک دوره مسابقات کتابخوانی را به مناسبت ماه محرم و صفر برگزار کند.

وی با بیان اینکه تا کنون این کتاب در بین هیئات مذهبی، ادارت و دانشگاه ها توزیع شده است افزود: این مسابقه به محوریت کتاب « بار بگشایید اینجا کربلاست » برگزار و شرکت کنندگان می بایست پاسخنامه مهر شده را پس از مطالعه کتاب تکمیل و تحویل دهند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم با اشاره به اینکه هزار جلد از این کتاب آماده شده است تصریح کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه « بار بگشایید اینجا کربلاست » به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مراجعه کرده و پس از دریافت کتاب و پاسخنامه در مسابقه شرکت کنند.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را آشنائی با اهداف قیام سید الشهدا(ع) دانست و افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه باید به ۱۵ سوال پاسخ دهند و پاسخنامه را تا پایان آبان ماه جهت انجام داوری به سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم تحویل دهند.

حجت الاسلام آقایی گفت: در نماز جمعه ۲۶ آذر ماه اسامی برگزیدگان در نماز جمعه شهرستان سمیرم اعلام و در تاریخ ۲۷ آبان ماه در مراسم جشنی در مسجد محمد رسول الله (ص) واقع در خیابان مولوی جوایز برگزیدگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام./