مدرسه طاهره صدرنشین مسابقات فوتسال شد + عکس

مدرسه طاهره سمیرم در مسابقات فوتسال دانش آموزان دختر سمیرم موفق به کسب مقام اول شد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، مسابقات فوتسال دانش آموز دختر سمیرم امروز در رده متوسطه اول با حضور ۷ مدرسه شهرستان در سالن شهدا برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۵۶ دانش آموز، ۳ داور و مربیان تربیت بدنی مدارس برگزار شد که مدارس طاهره، آمنه و بنت الهدی به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش سمیرم در جمع دانش آموزان با اشاره به اهمیت ورزش و روحیه پهلوانی در کنار قهرمانی اظهار کرد: مسابقات امروز رقابتی دوستانه بود که برای اولین بار برگزار شد.

غلامرضا انصاری پور تصریح کرد: بانوان سمیرمی همواره در ورزش خوش درخشیده و امروز ما امیدواریم با انتخاب تیم منتخب از بین بازیکنان برتر شاهد حضور موفق تیم فوتسال دختران سمیرم در استان و کشور باشیم.

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش سمیرم افزود: مسابقات فوتسال دختران دانش آموز سمیرم برای اولین بار و با همکاری مربیان تربیت بدنی مدارس و داوران شهرستان برگزار شد.

محسن آصفی ابراز امیدواری کرد که حضور تیم فوتسال دختران دانش آموز در استان افتخار آفرین برای شهرستان باشد و اذعان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد روحیه ورزشی و پویایی در مدارس است.

وی با تبریک به دانش آموزان مدارس طاهره، آمنه و بنت الهدی گفت: امروز ما از تمام دانش آموزان شرکت کننده در این رقابت تقدیر و تشکر می کنیم.

به گزارش سمیرم خبر، در این مراسم به بازیکنان تیم های برتر به رسم یادبود لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

Go to TOP