تلاش دانش آموزان برای رکورد در خط پایان

امروز مسابقات ورزشی دانش آموزان سمیرم در ورزشگاه شهید صابری سمیرم با حضور ۱۲۰ دانش آموز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر (سمنا) ، ۱۲۰ دانش آموز پسر سمیرمی امروز در مسابقات دو و میدانی، پرتاب وزنه و پرش در دو مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول به رقابت پرداختند.

در این مسابقات که به همت تربیت بدنی آموزش و پرورش در ورزشگاه شهید صابری برگزار شد ۱۲۰ دانش آموز از ۱۳ مدرسه متوسطه اول و ۱۰ دبستان شهرستان حضور داشتند.

دانش آموزان در مسابقات دو و میدانی در چهار رشته دو یکصد متر، دو ۲۰۰ متر، دو ۴۰۰ متر، دو ۸۰۰ متر، پرش و پرتاب وزنه به رقابت پرداختند.

در رشته دو یکصد متر دبستان، سید محمد فاضل داودی از دبستان ایثار، علی شیخی از دبستان ۲۲ بهمن و علی رضا آقایی از دبستان ایثار موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

پوریا افشاری از دبستان امام حسین، سید محمد فاضل داودی و علی رضا آصفی از دبستان ایثار در رشته دو ۲۰۰ متر دبستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

مقام های اول تا سوم دو ۸۰۰ متر دبستان به ترتیب به علی اکبر شیخی از دبستان ۲۲ بهمن، مهدی انصاری و محمد امین منصور زاده از دبستان جمشید نادری تعلق گرفت.

در رشته پرش طول دبستان عرفان درخشان از حنا، فاضل داودی و ابراهیم طائی از دبستان ایثار و در رشته پرتاب وزنه دبستان محمد جواد آصفی از دبستان جمشید نادری، علی منصورنژاد از دبستان ایثار و علی اکبر شیخی از دبستان ۲۲ بهمن مقام های اول تا سوم را به ترتیب از آن خود کردند.

حسین شجاعی از مدرسه امام سجاد (ع)، علی قادری از مدرسه جهانگیرخان قشقایی و مهدی پیردهقان از مدرسه امام خمینی (ره) در رشته دو یکصد متر مقطع متوسطه اول موفق به کسب مقام های برتر شدند.

در رشته دو ۲۰۰ متر احمدرضا سلطانی، بهروز قره قانی، سعید داودنیا و در رشته دو ۴۰۰ متر علیرضا وفایی، کاظم نریمانی و بابک قره قانی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

مهرزاد جهاندیده،امید انصاری، حسین قره قانی در رشته پرش طول و مهرزاد جهاندیده، محمد امین منصور زاده و محمد علی سلطانی در رشته پرتاب وزنه به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

در پایان این مسابقات با حضور معلمان تربیت بدنی مدارس و آقای محسن آصفی، معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سمیرم از دانش آموزانی که موفق به کسب مقام شده بودند لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

  1. من برنده ی پرش طول دبستان از حنا هستم

    په چیکا عکس منا نی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Go to TOP