فرمانده ناحیه سمیرم:

جنگ امروز جنگ اقتصادی است / اقتصاد مقاومتی تنها راه حل پیروزی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: دشمن امروز با جنگ اقتصادی در برابر ملت ایران ایستاده و اقتصاد مقاومتی تنها راه حل پیروزی در این جنگ است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، همزمان با روز بسیج دانش آموزی یادواره ۶۰ شهید دانش آموز سمیرمی در مدرسه امام خمینی (ره) با حضور دانش آموزان، معلمان و برخی مسئولان شهرستان برگزار شد.

نادری، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در این یادواره اظهار کرد: پیامبر اسلام هیچگاه شروع کننده جنگی نبوده و دین اسلام دین مهربانی و تعقل است که گواه این ادعا آیات قرآن کریم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به ۳۶ هزار شهید دانش آموز گفت: اکثر شهدای سمیرم در این مدرسه تحصیل می کردند و امروز شما جا پای آنان گذاشته اید.

حسن عجمی تصریح کرد: امام (ره) که خود سراسر عرفان و معرفت بود رهبر خود را نوجوان ۱۳ ساله ای می دانست که در مقابل متجاوزان از جان خود گذشت و حماسه ای بزرگ و فراموش نشدنی آفرید.

وی دشمنی آمریکا علیه ملت ایران را تمام ناشدنی خواند و گفت: همواره آمریکایی ها از راه های مختلف همچون جنگ سخت، جنگ نرم، جنگ اقتصادی، تهاجم فرهنگی و فتنه و تفرقه افکنی به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

عجمی جنگ تحمیلی را حاصل دشمنی غرب دانست و گفت: در این جنگ صدام با حمایت ۴۰ کشور دنیا به خاک ما تجاوز کرد اما اقشار مختلف ما با حضوری حماسی در میدان نبرد تمام خیالات دشمن را نابود کرد و درسی فراموش نشدنی به متجاوزان داد.

وی وحدت، انسجام، همدلی و ولایت مداری ملت ایران را عامل پیروزی در برابر دشمنان خواند و اذعان کرد: هرجا در راه ولایت و با بصیرت قدم جلو گذاشتیم پیروز بودیم و همواره نباید حرکت های انقلابی و جهادی در کشور کمرنگ شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به امنیت داخلی امروز ایران گفت: در فتنه ۸۸ به مردم و ارزش های آنان توهین شد و مردم پس از بی حرمتی فتنه گران در روز عاشورا در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند تا بساط آنان برای همیشه در کشور برچیده شود.

وی جنگ امروز را جنگ اقتصادی دانست و تصریح کرد: متاسفانه عده ای نیز این حربه دشمن را بارو کرده اما باید بدانند که اجرای اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکل اقتصادی این کشور است.

عجمی افزود: جلوگیری از واردات و قاچاق سبب تقویت تولید داخلی و اشتغال جوانان ما خواهد شد و بهترین حرکت امروز ما حمایت از تولید داخلی و رعایت اقتصاد مقاومتی در عمل می باشد.

وی تکلیف امروز دانش آموزان ایرانی را تحصیل، تهذیب و ورزش عنوان کرد و گفت: دانش آموز امروز با خرید لوازم التحریر ایرانی می بایست سهم خود در اقتصاد مقاومتی را ایفا کند تا بتوانیم آینده ای شکوفاتر را در این کشور شاهد باشیم.

انتهای پیام/

Go to TOP