امام جمعه سمیرم:

منکران ۱۳ آبان مزدورند

امام جمعه سمیرم گفت: کوتاهی در برابر یوم الله ۱۳ آبان حمایت از دشمنی آمریکاست.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم اظهار کرد: امروز دشمنان انقلاب و اسلام به دنبال انحراف در پیام انقلاب و جبهه مقاومت بوده و متاسفانه عده ای حتی با آگاهی از حقانیت انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت از دشمنان حمایت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: بنیان گذار انقلاب اسلامی در موضوع کاپیتولاسیون که تحقیر آمریکا و پرده برداشتن از چهره واقعی آنان را در پی داشت، نشان داد که مستکبران غربی دشمنان همیشگی اسلامند.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به سالروز شهادت حسین فهیمده تصریح کرد: این نوجوان ۱۳ ساله همان بزرگ مردی بود که امام خمینی (ره) وی را رهبر خود خواند.

وی ۱۳ آبان را یوم الله و برگی از افتخارات این ملت عنوان کرد و افزود: این روز با تایید امام خمینی (ره) و توسط جوانانی وفادار به ولایت و انقلاب انجام شد تا لانه جاسوسی آمریکایی ها را برچیند.

امام جمعه سمیرم گفت: امام خمینی (ره) یوم الله ۱۳ آبان ماه را انقلاب دوم نامیدند که نشان می دهد کسانی که در برابر ۱۳ آبان کوتاهی می کنند مزدور بوده و از دشمنی آمریکا حمایت می کنند.

وی با اشاره حمایت وهابیت و آمریکایی ها از داعش و تروریست در منطقه گفت: در نبرد مقاومت اجازه نخواهیم داد دشمنان اسلام به مقاصد خود برسند و پیروزی نهایی از آن جبهه مقاومت خواهد بود.

انتهای پیام/

Go to TOP