با حضور قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما؛

«رادیو اربعین» آغاز به ‌کار کرد/ تاکید بر توجه به محتوا و پرهیز از سطحی‌نگری در برنامه‌سازی

رادیو اربعین فعالیت رسمی خود را از امروز ۲۰ محرم‌الحرام آغاز کرد.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمیرم خبر؛ رادیو اربعین فعالیت رسمی خود را از امروز ۲۰ محرم‌الحرام آغاز کرد؛هموطنان می‌توانند اخبار مرتبط با اربعین را از طریق موج اف ام ردیف ۹۵٫۵ مگاهرتز، بشنوند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما،‌ نسرین آبروانی معاون صدا، کوچک‌زاده مدیر رادیو اربعین، فروغی رئیس بسیج  سازمان صدا و سیما حضور داشتند.

موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با حضور در استودیو رادیو اربعین به طور مستقیم با مخاطبان گفتگو کرد.

وی در افتتاحیه این شبکه گفت: رادیو اربعین به عنوان حلقه ارتباط بین مردم و مسئولان است تا برای برگزاری با شکوه راهپیمایی، اطلاع‌رسانی صورت بگیرد. اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان این مراسم بسیار لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: رادیو اربعین به عمق حادثه اربعین و مسائلی که در آن وجود دارد، می‌پردازد. البته باید از سطحی‌نگری پرهیز و به عمق‌نگری توجه شود؛ باید به لایه‌های اصلی اربعین توجه ویژه‌ای داشته باشیم. اربعین یک شکل نیست، بلکه یک محتوا است؛ یک قالب نیست، بلکه یک عمق محتوایی دارد و پیام‌ها باید در آن گفته شود. از علل و فلسفه عاشورا مفاهیم ناب استخراج شود؛ چرا که روح حاکم بر اربعین اخلاص و رضای خداست.

گفتنی است؛ سال گذشته رادیو اربعین به طور رسمی افتتاح شده و امسال در اول آبان برای دومین سال متوالی راه‌اندازی مجدد شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام/

Go to TOP