سوت، کف، جیغ و هورا در محرم/ دبیر اجرایی «تریبون»: مجبور شدیم حالا مسابقه را برگزار کنیم

فینال مسابقه‌ سخنرانی تریبون، چهارشنبه چهاردهم مهرماه در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد. در این برنامه تماشاگران بارها جیغ، دست و هورا کشیدند.

به گزارش تیم رصد، به نقل از دانشجو؛ فینال مسابقه‌ سخنرانی تریبون، چهارشنبه چهاردهم مهر ماه در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد. در این برنامه تماشاگران بارها جیغ، دست و هورا کشیدند و از طرف مسئولین برنامه هم شاهد هیچگونه واکنشی نبودیم.

حامد عراقی دبیر اجرایی مسابقه تریبون در مورد این مسابقه گفت: «این دوره؛ چهارمین دوره است که برگزار می‌شود و نزدیک به ۹۰۰ نفر در بخش‌های دانش‌آموزی و بزرگسالان شرکت کردند که از این بین ۵ نفر از دانش‌آموزان و ۱۳ نفر از بزرگسالان به بخش نهایی راه پیدا کردند و امروز هم شاهد برگزاری مرحله‌ی نهایی این مسابقه بودیم.

عراقی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری دانشجو در مورد اتفاقاتی که در این مسابقه افتاد و باعث شکسته شدن حرمت ماه محرم شد گفت:‌ «ما نمی‌خواستیم این مسابقه در ماه محرم بیافتد ولی یک سری مشکلات اجرایی برای ما به وجود آمد و ما را مجبور به برگزاری این مسابقه در ماه محرم کرد، ما خودمان از اتفاقات افتاده ناراحت هستیم و نمی‌خواستیم این اتفاقات بیافتد.»

Go to TOP