- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

کشف یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون‌ریال کالای قاچاق در سمیرم/ سواری پژو با ۱۷ کیلوگرم تریاک توقیف شد

به گزارش تیم رصد به نقل از پایگاه خبری پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان در محور فرعی ویست، فوت سرنشین و مجروحیت راننده آن خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: مأموران پلیس‌راه گلپایگان – خوانسار از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان در محور فرعی ویست باخبر و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه براثر این حادثه رانندگی سرنشین خودرو فوت و راننده به‌شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، افزود: کارشناسان پلیس‌راه علت وقوع این حادثه رانندگی را عدم توجه به جلو اعلام کردند.

توقیف سواری پژو آردی با ۱۷ کیلوگرم تریاک

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف مقدار ۱۷ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ حمید امیرخانی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان شهرضا حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی و نظارت بر تردد خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پژو آردی مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، مقدار ۱۷ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد، بیان کرد: در این خصوص یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آن‌ها نخواهد داد.

۴۴ میلیون ریال خلافی در کارنامه سواری سمند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه سواری سمند با ۴۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت‌نشده خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان حین کنترل خودروهای عبوری در داخل شهر یک دستگاه سواری سمند را به علت عبور از چراغ‌قرمز متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در استعلام از سوابق خودرو مشخص شد دارای ۴۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت‌نشده و ۸۹ فقره تخلف حادثه‌ساز است، همچنین این خودرو که بیشترین تخلف ثبت‌شده آن تخطی از سرعت مجاز بوده به پارکینگ منتقل شد.

کشف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در سمیرم

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: یک محموله لوازم‌یدکی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ غلامرضا براتی افزود: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده دانگ فنگ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو سه پالت لوازم‌یدکی خودرو کشف شد، تصریح کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر شد، همچنین ارزش محموله کشف‌شده توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

انتهای پیام/