- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

همه باید از شهردار جدید حمایت لازم را انجام دهیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمیرم خبر، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یاداور عزت، رشادت و ایستادگی ملت شریف ایران در ۲۷ سال قبل است.

وی به دلایل آغاز جنگ تحمیلی توسط عراق اشاره کرد و گفت: غرب اول با جنگ های قومی وارد شد و وقتی نتوانست به هدفش برسد شروع کردند به ترور بزرگان نظام و ورود نفوذی مانند بنی صدر به کشور که باز هم با هوشیاری نظام و امام نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

رجایی پور با بیان اینکه عراق به نیابت از غرب با ایران وارد جنگ  شد تصریح کرد: این آخرین توان دشمن برای از بین بردن نظام انقلاب اسلامی بود که در این مورد هم موفق نشد.

امام جمعه سمیرم با بیان اینکه انقلاب ایران چون دارای صاحب بود و بسیجیان، سپاه و ارتش با تمام وجود در میدان وارد شدند گفت: ولایت پذیری، یکپارچه گی و ایثارگری ملاک های پیروزی بود.

خطیب جمعه سمیرم با اشاره به اینکه کسانی که در ۸ سال دفاع مقدس در خط مقدم بوده اند اکنون نیز همچون حاج قاسم سلیمانی در خطوط مقدم در حال حفظ ارزش های انقلاب و دفاع از مظلومین جهان است گفت: کسانی همچون حاج قاسم سلیمانی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی به سرشماری نفوس و مسکن در کشور نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای شرکت همگانی در این طرح و ارائه آمار دقیق همه باید در این طرح شرکت کنیم تا مسئولان را برای برنامه ریزی های اینده همراهی کرده باشیم.

رجایی پور به معرفی شهردار جدید شهر سمیرم نیز اشاره کرد و تصریح کرد: همه باید با همکاری با ایشان بتوانیم چهره شهر سمیرم را که یک شهر توریستی و گردشگر پذیر است را تغییر دهیم.

وی افزود: با توجه به شرایط جوی سمیرم و نزدیک شدن به فصل سرما باید سریعا اقدامات عمرانی لازم را انجام دهیم.

به گزارش سمیرم خبر، سخنران قبل از خطبه ها سرهنگ عجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم بود و در پایان مراسم نیز نمایشگاه دستاورد اقتصاد مقاومتی در مصلی برگزار شد.

انتهای پیام./