محرومیت جدید در سمیرم رونمایی شد؛

سمیرمی ها محروم از تماشای مسابقه فوتبال تیم ملی

به دلیل نبود امکانات در شهرستانی از استان اصفهان، مردم از دیدار مسابقه فوتبال تیم ملی ایران بازمانده و باید فیلم های سینمایی تخیلی جایگزین را تماشا کنند.

به گزارش سمیرم خبر، تماس های پی در پی باعث شد تا بازهم قلم بزنم از محرومیت مردم شهرستانی که از هر حداقلی بازمانده، شهرستانی که نبود پارک، شهربازی، سینما و خیلی چیزها آن را در بر گرفته و مردم صبورش بازهم سکوت کرده و منتظرند تا شاید گوشه چشمی به آنان شود.

نزدیک انتخابات که می شود همه از آوردن آب، برق، گاز و تلفن به شهرستان می گویند، یعنی همان امکاناتی که در تمام روستاهای کشور و نقاط دور افتاده هم وجود دارد، اما مردم متدین آن سکوت می کنند و حرفی نمی زنند و با لبخند ملیحی ته دلشان می گویند بگذار خوش باشد برای خودش.

امروز تماس های فراوان، گلایه جوانان را از عدم پخش مسابقات تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین حکایت داشت، آری درست است، سمیرمی ها حتی از دیدن مسابقه فوتبال تیم ملی ایران به دلیل نبود زیرساخت محرومند.

همانگونه که همه می دانند امروزه در سراسر دنیا جوانان به عنوان بزرگترین سرمایه و نیروی حال و آینده قلمداد شده و دولتمردانشان تمام تلاش خود را معطوف خدمات رسانی به این قشرعظیم تحصیل کرده ونیروی عظیم جوامع کرده اند و بهترین تکنولوژی را برای استفاده و رشد فکری و روحی و روانی و بروز استعدادهای آنها بکار میبرند و سالم ترین سرگرمی ها رابرای جوانان مهیا می سازند.

اما جوانان شهرستان محروم سمیرم که بیکاری در بین آنان بیداد می کند و امکانات رفاهی شهری آنان حتی کمتر از حداقل هاست امروز (سه شنبه) گلایه از عدم پخش فوتبال تیم ملی ایران در مقابل چین را داشته که شاید شنیدن آن برای خیلی ها حتی باورکردنی نباشد که یک مرکز شهرستان امروز …

مسئولان می گویند با توجه به شکایت شبکه قطری بین اسپورت از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش ماهواره ای مسابقات متوقف شده و فقط از طریق ماهواره زمینی قابل دریافت می باشد که این امکانات حتی در شهرستان های اطراف و شهرهای کوچک فراهم بوده اما در سمیرم هنوز فراهم نشده و فیلم سینمایی جایگزین برای مردم پخش می شود.

آنچه امروز در گروه های فضای مجازی و تماس های تلفنی مشخص بود جوانانی که محروم از پارک، شهربازی، سینما بودند کاسه صبرشان از محرومیت تماشای مسابقه فوتبال تیم ملی لبریز شده و منتظرند تا ببینند مسئولان برای آنان چه خواهند کرد.

ادامه دارد…

Go to TOP